Активісти ГО “Простір молоді” долучилися до організації регіонального молодіжного форуму

 В УжНУ провели Форум прогресивної молоді.

 27 травня відбувся ІІ Форум молоді «Молодь змінить Україну», у якому взяли участь прогресивні та перспективні активісти, громадські діячі Закарпаття.

Метою проекту є створення умов для обміну досвідом і налагодження співпраці між представниками молодіжних організацій регіонів Закарпаття, створення дієвої мережі громадських активістів.

Організаторами і партнерами заходу стали ГО «Простір молоді», УМГО «Єдине студентство», Міжнародний благодійний фонд Богдана Гаврилишина, Студентська рада Закарпатської області, УМО ВМГО «Фундація регіональних ініціатив».

Про важливу роль молоді у житті суспільства говорили голова Наукового товариства студентів та аспірантів УжНУ, очільник ГО “Простір молоді” Микола Сюсько, начальник управління молоді та спорту Закарпатської ОДА Денис Ман, проректор з науково-педагогічної роботи Ігор Король, заступник керуючого справами апарату обласної ради Ганна Глухова, перший заступник начальника Головного територіального управління юстиції у Закарпатській області Іван Алмаші, директор Інституту державного управління і регіонального розвитку УжНУ Володимир Приходько та директор Центру кар’єри УжНУ Тетяна Бутурлакіна.

По завершенні офіційної частини присутні взяли участь у лекції-дискусії з Андрієм Шекетою «Молодь і влада: мріяти, впливати, перемагати».

Після лекції учасники продовжили роботу в 5 фокус-групах за темами: децентралізація влади та ефективне місцеве самоврядування; молодіжне підприємництво – ключ до успіху і можливість самореалізації молоді; запровадження обласного молодіжного центру (проблеми, перспективи, повноваження); студентське самоврядування як ефективний механізм формування лідерів; розвиток туризму на Закарпатті: участь молоді.

Як наслідок роботи в групах – підбиття підсумків та підписання меморандуму про співпрацю між молодіжними ГО краю.

Джерела:

http://mediacenter.uzhnu.edu.ua/news/v_uzhnu_proveli_forum_progresivnoji_molodi/2015-05-29-2450

http://www.uzhnu.edu.ua/uk/news/v-universiteti-proveli-forum-progresivnoji-molodi-.htm

http://studway.com.ua/go-memorandum

http://bhfoundation.com.ua/news/news_930.html

Залишити коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Translate »