Проекти

Проекти

«ГО «Простір молоді» виступила співорганізатором тренінгу від Британської ради «Active Citizens» в Ужгороді

14–16 червня на базі юридичного факультету УжНУ відбулося навчання для молоді за програмою «Активні громадяни». Раніше проект, зініційований Британською радою в Україні та СГО «Молодіжна платформа», мав успіх в інших українських містах – Сумах, Кіровограді.

European voluntary service

З 2016 року NGO «Простір молоді» є акредитованою організацією по роботі з програмою EVS. Цей проект дає можливість всім європейським молодим людям і молодим людям з країн східного партнерства проходити свою волонтерську службу в різних країнах Євросоюзу.

Співпраця з MUSOL (Іспанія)

Франческо Філіппі та Массімо Алесандра – представники MUSOL, завітали на Закарпаття, щоб дослідити проблеми та потреби ВПО у регіональних громадах.

Об’єднана мережа міст у восьми регіонах України задля підтримки місцевих реформ

Ціллю проекту є розбудова мережі малих міст в Закарпатської області та втілення там програми з розвитку малих міст та громадської участі. Проект триватиме з квітня 2019 до грудня 2020 рр.

Форум молоді

Мета першого форуму молоді – стати майданчиком для обміну ідеями, досвідом між громадськими активістами. «Для досягнення цілей особливо важливою є координація зусиль, створення дієвої мережі громадських активістів, яка стане потужним інструментом, за допомогою якого суспільство зможе реалізувати свої права. Тому на нашому форумі пропонуємо: будуймо країну разом.

Правова допомога

Громадська організація «Простір молоді» розпочала реалізацію проекту «Безоплатна правова допомога для гірських громад Великоберезнянщини». Цим проектом передбачено створення Центру правової інформації та консультацій у смт. Великий Березний та проведення виїзних прийомів громадян у селах Кострино та Волосянка. Організаційними партнерами проекту є Ужгородський місцевий центр безоплатної вторинної правової допомоги та Великоберезнянська селищна рада.

МИ ПРАЦЮЄМО НАД:

Розробка проектів

Ми працюємо над тим, щоб вивести систему на новий рівень, зробити її сучасною і гнучкою – такою, що відповідає вимогам спільства і світу.

Різні заходи

Проведення різних заходів, спрямованих на підняття рівня свідомості в громадян, проведення культурних та спортивних заходів.

Форуми та зустрчі

Проведення форумів, зустрічей, круглих столів, спрямованих на розвиток суспілсьтва та навколишнього середовища.