Мета проєкту – сприяти боротьбі з викликами та покращенню ментального здоров’я молодих людей в Україні та 12 інших країних Європи. «MEET» має на меті розбудову потенціалу для зміцнення ментального здоров’я молоді у формальних і неформальних освітніх установах на трьох різних рівнях:
– на рівні практики MEET розроблятиме та пілотуватиме інклюзивні, інноваційні та орієнтовані на молодь інструменти та навчальні матеріали для молоді;
– на рівні організацій MEET об’єднає ключових учасників щоб сформувати нові міжгалузеві коаліції ментального здоров’я, підвищити їх знаннями та озброїти методологією співпраці в майбутньому;
– на міжнародному рівні MEET розробить транснаціональну стратегію і місцеві плани дій для інтеграції питань ментального здоров’я в освіту, що у свою чергу зробить освітню політику більш інклюзивною.
Проєкт MEET сприятиме зміцненню психічного здоров’я (вразливих) молодих людей в Австрії, Болгарії, Чеській Республіці, Угорщині, Республіці Молдова, Румунії, Словенії, Україні та Дунайському регіоні.
Партнери:
- Центр соціальних інновацій (AT)
- ГО «Молодіжний простір» (UA)
- Асоціація «Не Паруйнуймо» (RO)
- Кишинівський державний педагогічний університет імені Іона Крянга (MD)
- Асоціація CO-Efficient (Угорщина)
- Фонд покращення можливостей працевлаштування PRIZMA, установа (SL)
- Науково-дослідний інститут HETFA (Угорщина)
- Інноваційний центр DEX (Чехія)
- Асоціація «Молодіжна ініціатива Трістінгталь» (AT)
- Австрійський національний інститут громадського здоров’я (AT)
- Болгарське агентство розвитку (BG)
- KHC (RS)
- Amica Educa (BA)
- TUKE (SK)
- Центр компетенції «Майбутнє зміцнення здоров’я» (AT) Асоціація «Нево Парудімос» в якості партнера впроваджує проєкт MEET протягом 30 місяців, який фінансується програмою Interreg.
Донор – Interreg Danube Region Programme
Період реалізації: 01.01.2024 – 30.06.2026 р.