Активісти ГО «Простір молоді» взяли участь у акції «Чистий Ужгород»

25 квітня 2015 р. пройшла п’ята ювілейна Всеукраїнська акція «Зробимо Україну чистою!» Ця акція з прибирання України цьогоріч стала наймасштабнішою і об’єднала небайдужих громадян по всій країні.

Всеукраїнська акція «Зробимо Україну чистою!» є частиною всесвітнього руху “Let’s do it, world”, що об’єднує 12 мільйонів людей в 112 державах, які щорічно в обраний день виходять на прибирання у своїй країні.

В останню суботу квітня, відбулася акція «Чистий Ужгород», у якій взяли участь десятки ужгородців, для того щоб спільними зусиллями зробити місто привабливим і комфортним для життя.

Активісти визначили локації,  як вважаються найбільш забрудненими: кладовище Кальварія, цвинтар в районі «Білочки», берег річки Уж біля дитячої залізниці, Новий район, вул. Легоцького, вул. Чорновола,  вул. Заньковецької, сквер біля СБУ, Совине гніздо, сквер на площі Петефі, зупинка біля «БАМу», гуртожитки №2, 3, берег річки Уж від транспортного до підвісного моста, район озера біля ЗОШ №12,15. Вони закликали жителів міста вийти та підтримати рух «Чистий Ужгород». Рукавичками та сміттєвими мішками учасників акції забезпечили.

Члени ГО «Простір молоді» брали безпосередню участь в акції і прибирали локацію по вулиці Чорновола.

Координатор локації Павло Величко зазначив: “На місці було виявлено великі скупчення сміття, яке назбиралось за останні 20 років. Ділянка вважається міською територією, проте, через її розташування між   с. Сторожниця та м. Ужгород, у мешканців прилеглих територій та перехожих склалося враження, що вона нічия і невідомо хто її повинен прибирати. 25 квітня ми змогли розчистити 40% сміття на узбіччі, оскільки просунувшись вглиб потрапили б на приватну територію, яка після демонтажу недобудови у минулому році досі завалена сміттям, як побутовим, так і від будівництва”.

У прибиранні брало участь всього 9 учасників і в результаті кількість сміття становила 22 мішки(120 л – 10, 160 л -12) і 3 купи гілля(1 спалена,1 запресована ТОВ «АВЕ Ужгород»,1 залишена на локації).

Хтось із великих сказав: “Коли прибираєте у будинку, думайте, що наводите блиск на свою душу”.                 Я думаю, що ці слова нам варто обміркувати.

“Наступного дня, коли ми проходили повз місця прибирання, було виявлено “свіжі” банки з-під пива, недопалки, пакети та інше сміття.”

Пам’ятайте! Ніхто, крім Вас не покращить життя навколо. Ви і є тими героями, які сьогодні змінюють реальність!

 

 

Залишити коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Translate »