Правова допомога

Громадська організація «Простір молоді» розпочала реалізацію проекту «Безоплатна правова допомога для гірських громад Великоберезнянщини». Цим проектом передбачено створення Центру правової інформації та консультацій у смт. Великий Березний та проведення виїзних прийомів громадян у селах Кострино та Волосянка. Організаційними партнерами проекту є Ужгородський місцевий центр безоплатної вторинної правової допомоги та Великоберезнянська селищна рада.

Юристи Центру (Віталій Дацюк, кандидат юридичних наук, викладач юридичного факультету УжНУ та Микола Сюсько, магістр права, аспірант УжНУ, голова ГО “Простір молоді”) надаватимуть юридичні консультації жителям Великоберезнянщини (первинна правова допомога).

Крім того для громадян, які за законодавством мають право на безкоштовну допомогу адвоката (малозабезпечені, інваліди, ветерани війни і т.д.) буде надаватися допомога у пошуку адвоката через Ужгородський місцевий центр безоплатної вторинної правової допомоги, який є партнером проекту.

Проект “Безоплатна правова допомога для гірських громад Великоберезнянщини” наразі розрахований на термін до 31 грудня 2016 року і буде виконуватися в рамках Проекту «Доступна та якісна правова допомога в Україні», який впроваджується Канадським бюро міжнародної освіти за підтримки Уряду Канади та Програмної ініціативи «Права людини та правосуддя» Міжнародного фонду «Відродження».

Партнером проекту також є Великоберезнянська селищна рада, у приміщенні якої і запланована діяльність Центру правової інформації та консультацій. Крім того налагоджено взаємодію з Костринською та Волосянківською сільськими радами, у співпраці з якими будуть проводитися виїзні прийоми громадян.

Офіційне відкриття Центру правової інформації та консультацій у смт. Великий Березний заплановане на кінець березня. На даний час триває вирішення поточних питань організаційного та матеріально-технічного забезпечення роботи Центру. Крім того виконавці проекту проводять інформаційну кампанію, в рамках якої зустрічаються з населенням, попередньо надають правові консультації та роз’яснення з актуальних питань законодавства, проводять уроки правознавства у школах району, а також налагоджують співпрацю з місцевими ЗМІ щодо висвітлення діяльності Центру.

Нагадаємо, що проект ГО «Простір молоді» став одним із 36 грантових проектів з 20 регіонів України, які отримали фінансову підтримку організаторів конкурсу «Інтеграція первинної і вторинної безоплатної правової допомоги на рівні територіальних громад». Всього на конкурс було подано 224 концепції (від Закарпаття – 22).

Project_logo_blue_foxy_UKR
Відродження
Canwordmark_colour
Translate »