Центр правової інформації та консультації ГО «Простір молоді» здійснив виїзний прийом у Великоберезнянському районі

19 травня, згідно з попередньою домовленістю із головою Великоберезнянської районної ради Ярославом Шукалем та нашими партнерами з Ужгородського місцевого центру БВПД , проведено спільний виїзний прийом для жителів сіл Стричава, Княгиня та Сіль Великоберезнянського району.
В основному мешканці сіл зверталися з майновим та земельним питанням, з сільськими головами було обговорено проблемні питання децентралізації в Україні та доведено до їх відома новації законодавства. В рамках візиту було досягнуто домовленостей, щодо організації правоосвітніх лекцій у школах даних населених пунктів.
У зв’язку з тим, що 4 квітня 2016 р. набувають чинності норми Закону України № 888-VIII “Про внесення змін до деяких законодавчих актів України щодо розширення повноважень органів місцевого самоврядування та оптимізації надання адміністративних послуг”, відповідно до яких повноваження у сфері реєстрації місця проживання та зняття з реєстрації місця проживання фізичних осіб делегуються органам місцевого самоврядування (виконавчому органу сільської, селищної ради сільському голові та на численні прохання секретарів сільських рад з головою районної ради було обговорено організацію семінару для секретарів сільських щодо даного питання.
Також, детальна інформація про діяльність Центру правової інформації та консультації ГО «Простір молоді» донесена до голів та секретарів відповідних сільських рад, мешканців даних населених пунктів.

Залишити коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Translate »