ГО “Простір молоді” проведено останній цього року тренінг-семінар на тему “Електронні сервіси Міністерства юстиції”

21 грудня у малому залі засідань Великоберезнянської селищної ради в рамках проекту «Доступна та якісна правова допомога в Україні» ГО «Простір молоді» та Ужгородський місцевий центр з надання безоплатної вторинної правової допомоги провели тренінг-семінар на тему “Електронні сервіси Міністерства юстиції”.

Семінар провели для працівників селищної ради та відвідувачів Центру правової інформації та консультацій.

Під час семінару учасники дізналися, як отримати документи з державних реєстрів Міністерства юстиції України в режимі on-line, про реєстраційні дії у державних реєстрах України в електронному вигляді, про пошук інформації у державних реєстрах України, як користуватися електронними системами звітності для тих осіб, які здійснюють спеціалізовану професійну діяльність, про посилання на різні інформаційні джерела,  а також про те як правильно здійснювати пошук законодавчих документів, шаблонів (зразків) документів тощо.

Після семінару були підведені підсумки діяльності Центру правової інформації та консультацій у 2016 році в рамках проекту “Безоплатна правова допомога для гірських громад Великоберезнянщини”. Близько 200 звернень за консультація і правовою допомогою у громадську приймальню у Великому Березному та близько 100 звернень у селах району під час виїзних прийомів.

Основна тематика звернень: пільги, субсидії, земельне, житлове право, реєстрація нерухомості, оформлення спадщини.

Також ГО “Простір молоді” посприяла налагодженню співпраці між Великоберезнянською селищною радою та Ужгородським місцевим центром з надання безоплатної вторинної правової допомоги в рамках організації безоплатної правової допомоги жителям селища.

Залишити коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Translate »