Гуманітарна місія – в дії!

Продовжуємо працювати над підвищенням якості життя місцевого населення, яке постраждало від війни разом із фондом «MUSOL».


Цього разу передали обладнання для покращення водопостачання в місті Покров, Дніпропетровської області. Це один із проєктів, спрямований на відновлення інфраструктури в Дніпровському регіоні, що сильно постраждав внаслідок руйнування дамби Нової Каховки.

Найперше завдання для Покровської громади – забезпечити стабільну роботу водоканалу.

Віталій Глущенко, директор міського комунального підприємства «Покровське виробниче управління водопровідно-каналізаційного господарства», зазначає: «Всі надані інструменти використовуються для своєчасного виконання ремонтних робіт на водопровідних мережах міста. Наше підприємство мало застаріле обладнання, яке не підлягало ремонту. Завдяки наданому обладнанню, працівники можуть забезпечувати якісні та своєчасні послуги з водопостачання та водовідведення для жителів нашої громади».

Допомогу надали в межах проєкту «Підтримка української громади у відновленні основних послуг та наданні гуманітарної допомоги місцевому населенню, яке постраждало від війни на південному сході Дніпропетровської області, Україна», завдяки підтримці FONS MENORQUI DE COOPERACIO.

Працюємо над перемогою – разом!

Залишити коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Translate »