Наша команда

Ми — молодь, яка має мрії, будує плани та намагається в такий спосіб знайти себе та зробити цей світ кращим. Разом ми утворюємо команду рівних особистостей, які вірять в унікальність кожного і намагаються синтезувати своїх відмінності, знання, таланти та інтереси і перетворити їх у продукт, корисний для суспільства навколо.

НАША ГОЛОВНА МЕТА

 створення активного молодого суспільства, де кожен має змогу вільно розвивати свою особистість,використовуючи широкий обсяг ресурсів та можливостей, приносячи тим самим користь власній індивідуальності та оточуючим.

Микола

Засновник організації. Кандидат юридичних наук, викладач юридичного факультету УжНУ. Головні сфери зацікавлення – права людини, наукова та громадська діяльність, спорт. Кредо - час не любить, коли його витрачають даремно. Для мене «Простір молоді» - це якісно нова молодіжна платформа, яка не має аналогів в нашому краї і яка є потужним імпульсом для розвитку молоді та підвищення її ролі у розбудові громадянського суспільства.

Аліна

Співзасновник організації. Спеціальність “Міжнародне право” Головні сфери зацікавлення – громадська діяльність, книги. Кредо - Недостатньо тільки отримати знання - їх треба застосувати. Недостатньо тільки бажати - треба діяти. Для мене «Простір молоді» - це розвиток і можливості для молоді.

Святослав

Член організації. Аспірант УжНУ, політолог. Головні сфери зацікавлення – політична та громадська діяльність, музика. Кредо - Не кажи світові про те, що ти хочеш зробити - покажи як ти робиш. Для мене «Простір молоді» - це команда, з якою можна змінювати країну.

Олена

Членкиня організація, менеджерка молодіжних проєктів. Голова Ужгородської молодіжної ради, консультантка з питань реалізації молодіжної політики та регіонального розвитку молодіжних громадських організацій Головні сфери зацікавлення – громадський сектор, культурна дипломатія, подорожі. Кредо - Успіх - це командна гра. Для мене «Простір молоді» - Команда однодумців, об’єданні спільним баченням розвитку молодіжної політики області, які постійно працюють над своїм професійним розвитком та завжди готові підтримати одне одного в будь-яких ситуаціях.

Олександр

Член організації. Студент бакалаврату спеціальності “право”, експерт НАЗЯВО, заступник голови молодіжної ради при Ужгородській міській раді. Головні сфери зацікавлення – волонтерство, цифрова трансформація,права людини. Кредо - Краще зробити і помилитися, ніж жалкувати про втрачену можливість. Для мене «Простір молоді» - це команда, яка націлена змінювати світ на краще.

Ернест

Директор з інституційного розвитку. Голова Закарпатської молодіжної ради, Європейський магістр туристичного менеджменту, Громадський активіст Головні сфери зацікавлення – Громадська участь молоді, природа, спорт та подорожі.

Іван

Член організації. Викладач юридичного факультету УжНУ, адвокат Головні сфери зацікавлення – громадська діяльність, піший та вело туризм, культура, література Кредо - Великої мети важко досягнути самотужки. Для мене «Простір молоді» - це надійна опора, на шляху у молоді для самореалізації.

Галинка

Позаштатна радниця. Журналістка видання Varosh Головні сфери зацікавлення – мандрівки Україною, читання добрих книг та вибудовування ціннісних спільнот. Кредо: Якщо бракує світла — запалюй самотужки! Для мене «Простір молоді» - це майданчик, де кожен може зробити свій перший крок у молодіжній політиці.

Богдан

Член організації. Студент бакалаврату спеціальності “право". Головні сфери зацікавлення – права людини, молодіжна активність та участь у громадському житті. Для мене «Простір молоді» - це місце, де молодь може розвиватися та зростати як особистість, отримувати нові знання та навички, знаходити нових друзів і розширювати свої горизонти.

Лілія

Проєктна менеджерка організації. Магістр публічного управління та адміністрування УКУ, експертка з написання та реалізації проєктів. Головні сфери зацікавлення – громадська діяльність, освіта дітей та дорослих, інновації, книги, подорожі. Кредо: Мрій глобально, дій локально! Для мене «Простір молоді» - це команда однодумців, які впроваджують інноваційні проєкти задля розвитку і зростання молоді, та побудови сильного громадянського суспільства в Україні.

Space to make your
greatest impact.

A descriptive paragraph that tells clients how good you are and proves that you are the best choice that they’ve made.

З нами працюють

A descriptive paragraph that tells clients how good you are and proves that you are the best choice that they’ve made.

Виникли запитання?

380 66 452 64 82

Translate »