КИЇВСЬКИЙ ДІАЛОГ ВСТУПАЄ В НОВУ ФАЗУ ПРОЕКТУ НА ЗАКАРПАТТІ

«Об’єднана мережа міст у восьми регіонах України задля підтримки місцевих реформ»

Берлін/Київ, 23 травня 2019 року

Київський Діалог вступає в нову фазу проекту на Закарпатті за посередництва ГО “Простір молоді”. Протягом наступних двох років ми будемо підтримувати діячів, орієнтованих на реформи, у восьми регіонах України.

До мережі Київського Діалогу приєдналися Ужгород та Закарпаття. Тут, де економічний розрив із сусідніми державами ЄС та історично зумовлене культурне розмаїття все частіше використовуються з метою дестабілізації, ми хочемо посилити соціальну згуртованість і громадський контроль державних інституцій. Депутатка Європейського парламенту Ребекка Хармс, під патронатом якої здійснюються проект, відкриє новий регіон проекту 5 червня 2019 в Ужгороді.

Унікальна мережа громадянського суспільства включає ще 7 регіонів із центрами у Львові, Миколаєві, Маріуполі, Слов’янську, Черкасах, Одесі та Харкові. Проект реалізує НДО Європейський Обмін та Міжнародний фонд «Відродження» в Україні за підтримки Федерального міністерства закордонних справ Німеччини.

Метою проекту є розвиток та покращення місцевих демократичних структур у восьми регіонах. Основними темами на найближчі два роки є:
• Методи громадської участі
• «Smart City»
• Розвиток міських просторів
• Молодіжна політика

Save the Date: 15-та щорічна конференція Київського Діалогу відбудеться 21-22 листопада 2019 р. у Києві і буде присвячена оцінці року виборів в Україні.

Контактна особа: Тетяна Лопащук, Міжнародний фонд “Відродження”, lopashchuk@irf.ua
Зільке Гюпер, Європейський Обмін, hueper@european-exchange.org

Більше інформації можна знайти на сайті Київського Діалогу.

Київський Діалог – це незалежна німецько-українська платформа для посилення діалогу між Україною та Німеччиною, що була заснована у 2005 р. Київський Діалог об’єднує мультиплікаторів із громадянського суспільства, політики, медіа та економіки з обох країн. Метою Київського Діалогу є сприяння сталій демократизації країни шляхом зміцнення сил, орієнтованих на реформи в Україні.

Джерело інформації: https://www.kyiv-dialogue.org/uk/novini/newsreader/new-phase.html

Translate »