Молодіжні кав’ярні для молоді Тячева та Імстичова

Коаліція з трьох ГО – «Простір молоді», «Будь кращим» та «Міжнародний центр інновацій та розвитку» розповіли одноліткам про можливості, які допоможуть впливати на суспільні процеси.


Презентували конкретні ресурси для розвитку та самореалізації на базі молодіжної ради Тячівської ТГ та молодіжного простору «СтріХа-Хаб».

Учасники під час заходів працювали в групах. Визначали причини низької зацікавленості підлітків у житті громади. Проговорювали актуальні питання демократії, зокрема, окреслювали свою роль у процесах відбудови України.

Під час зустрічі отримали цінний досвід від фахівців в проєктному менеджменті, зустріли однодумців та в інтерактивній формі краще познайомилися одне з одним.

Учасниця Марія Манзюк, заступник голови молодіжної ради при Тячівській міській раді зазначила: «Нам пощастило з молоддю, нещодавно оновили склад Молодіжна рада Тячівської ТГ. Почали залучати десяти- та одинадцятикласників. Чули від колег, що молодь важко йде на контакт, але наші – надактивні. Легко співпрацювати, кажуть маємо працювати на краще, бо хочемо сюди повернутися».

Захід проводиться в межах проєкту “Level up of youth NGOs for the democratic future of Ukraine”, який виконується Національною молодіжною радою Німеччини (DBJR) в партнерстві з Національна молодіжна рада України / National Youth Council of Ukraine (НМРУ) за підтримки Міністерства закордонних справ Німеччини.

Залишити коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Translate »