Моніторинговий візит в Тересвянську, Великобичківську та Ясінянську територіальні громади

Значний фокус діяльності «Простору молоді» у період повномасштабного вторгнення базується на інтеграції внутрішньо переміщених осіб у громади Закарпаття. Аби допомагати постраждалим від наслідків війни – заручилися підтримкою Фонду «MUSOL». Тісно співпрацюємо з 2022 року. На жаль, потреби ВПО більшають… На щастя, водночас – і горизонти проєктів у гуманітарній сфері.


У межах цього проєкту надавали допомогу тим, хто потребує, харчами, медикаментами, засобами гігієни та побутовою хімією.

Тепер потреби ВПО – дещо інші. Щоб зʼясувати, які саме, Закарпаття відвідали партнери з Іспанії.

Навідалися з моніторинговою місією в Тересвянську, Великобичківську та Ясінянську територіальні громади. Якщо раніше потреби стосувалися житла та харчів, то сьогодні викристалізувалася необхідність працевлаштування. Оскільки багато людей залишилися тут проживати. Проте необхідність у житлі залишається… Саме тому фокус проєкту розширюється на допомогу у сфері обладнання для шелтерів, реабілітацію будівель, які в майбутньому стануть домівкою для ВПО.

Проєкт реалізовується не лише в межах Закарпаття. Значну частину діяльності спрямовують на відновлення постачання води (через знищення Каховської ГЕС) у Дніпропетровській та Запорізькій областях. Водночас підтримку громадам в інших областях надають також харчами та засобами гігієни.

За словами Inna Ovcharuk, – організація базується в місті Валенсія, але делегації є по всій Іспанії.

«Співпрацюємо з міськадміністраціями. Надаємо підтримку громадським організаціям, допомагаємо в розвитку місцевим адміністраціям. Цьогоріч розширили фокус роботи на інфраструктурні проєкти. Наш намір – продовжувати працювати з ВПО, а також із темами післявійськових конструкцій», – зазначила Інна.

Віриться, із такою підтримкою невдовзі втілимо багато корисних ініціатив!

Залишити коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Translate »