Навчальна поїздка Київського Діалогу 2019 до Німеччини

Київський Діалог запрошує учасників семінарів нашої мережі взяти участь у відборі для 6-денної навчальної поїздки до Німеччини з теми міського розвитку та громадської участі на прикладі міст Дрезден та Ґьорліц.

Які існують успішні стратегії для вирішення соціальних, економічних та екологічних проблем у німецьких містах та як громадські ініціативи цьому посприяли? Яка з цих історій могла б трапитися в Україні? Завдяки досвіду німецьких громадських діячів, представників міської адміністрації та місцевої політики, Ви отримаєте натхнення та мотивацію для розвитку місцевої демократії та власного інноваційного проекту в себе в місті!

Запрошуємо з нами в подорож до Саксонії!

Для участі необхідно:

– заповнити заявку-формуляр (зверніть увагу, що необхідно додати резюме файлом-вкладенням) до 24 липня;

– мати досвід реалізації власних ініціатив в одній із сфер: молодіжна політика в громаді, Smart City і прозорі бюджети, інструменти громадської участі, розвиток міських просторів;

– бути присутнім та брати активну участь у всіх семінарах Київського Діалогу навесні-влітку 2019 року Вашому регіоні (це обов’язкова вимога, яка прямо впливає на результати відбору) ;

– мати біометричний  закордонний паспорт, який буде  дійсним ще 3 місяці після дати виїзду з Німеччини (тобто щонайменше до 27.12.2019);

– знання німецької/англійської мов є перевагою;

– вік 18+.

Відбір учасників

Після опрацювання заявок ми запросимо попередньо відібраних кандидатів у липні/серпні на Skype-співбесіду з керівницею проекту в Берліні (англійською/німецькою та/або українською мовами). Фінальні результати будуть повідомлені аплікантам не пізніше 25.08.2019.

Витрати на проїзд, проживання (у 2-х або багатомісних номерах) та харчування покриваються організаторами. Страхування має бути організовано самостійно.

Буде забезпечено німецько-український переклад заходів, передбачених програмою.

Попередня програма

21.09. – Зустріч ввечері у Львові, подорож до Німеччини нічним потягом через Польщу.

22.09. – Прибуття в Ґьорліц, відвідування історичного старого міста.

23.09. – Зустріч із представниками міської адміністрації та місцевої політики в Ґьорліці.

24.09. – Відвідування молодіжних центрів і третіх місць у Ґьорліці, поїздка до Дрездена.

25.09. – Круглий стіл із представниками міської влади, руху «Право на місто», ініціативою «Культурна столиця Європи», вільний час.

26.09. – Відвідування відкритих майстерень для містян та відреставрованої міської бібліотеки Дрездена, огляд відомих пам’яток.

27.09. – Поїздка потягом до Берліна та зворотній рейс з аеропорту Тегель (TXL) до Києва (приліт о 18:00).

Альтернатива: самостійно організоване перебування та проживання у Берліні за власний кошт (!!), зворотній рейс 29.09. Берлін-Київ.

Дрезден відомий на весь світ як барокова столиця Саксонії, розташований на мальовничому березі річки Ельби. Впродовж останніх років містяни зазнали сильної політичної поляризації, у зв’язку з чим ситуація в місті досі залишається напруженою. Під час навчальної поїздки Ви зможете дізнатися, які ініціативи були розроблені для майбутнього розвитку, попри соціальну напругу, та який голос під час розробки стратегії свого міста мають мешканці Дрездена.

Ґьорліц-Зґожелець – прикордонне німецько-польське містечко, яке офіційно називається «європейським містом». Проте після возз’єднання Німеччини воно продовжує зіштовхуватися з проблемами, пов’язаними з відтоком населення та відсутністю позитивного спільного бачення. В останні кілька років ситуація почала поволі змінюватися після того, як місцева молодь створила власними силами молодіжний центр у приміщенні старої фабрики.
У разі виникнення питань, будь ласка, пишіть нам на електронну скриньку: sheremeta@kyiv-dialogue.org з темою листа “Запитання_Навчальна поїздка Київського Діалогу до Німеччини”

Чекаємо Ваших заявок!

Успіхів,

Команда Київського Діалогу

Translate »