Новорічна координаційна зустріч молодіжних лідерів у ГО «Простір молоді»

Поки інші готуються до новорічного святкування, у ГО “Простір молоді” смакують мандаринки та планують роботу на 2020 рік.

Наші друзі разом з молодіжними лідерами з Тячева, Іршави, Перечина та Виноградова під час координаційної зустрічі обговорили робочий план та особливості діяльності майбутніх молодіжних хабів (просторів) у своїх громадах.

Новорічна координаційна зустріч з молодіжними лідерами

Зустріч модерував один з організаторів проєкту – Іван Полюжин.

Комунікація між однодумцями дуже важлива, тому розпочали зі знайомства. Щоб дізнатися одне про одного більше намагалися створити власні герби, де кожен знак мав символізувати рису характеру тощо.

Микола Яцков і його особистий герб

Потім перейшли безпосередньо до розгляду суті проєкту та послідовні етапи його втілення.

На порядку денному питання відкриття хабів, яке планується на кінець січня – початок лютого 2020 року. На цей час вже буде закуплено необхідне обладнання і, за результати конкурсу, обрано найкращу назву. Кожне місто вже визначилося з приміщенням та зібрало необхідні дозволи.

Також обговорили питання залучення медіа та громадськості, визначили найефективніші шляхи комунікації з молоддю. Не забули і про «золоте правило» молодіжної участі – «ніяких рішень для молоді без молоді».

У групах – з чаєм та тістечками – спробували «накидати» основні ідеї щодо роботи хабів. Координатори з захопленням ділилися думками. Майже всюди плануються розмовні англомовні клуби, кіноперегляди, настільні ігри. З найоригінальніших ідей – церемонії чаювання та креативні «проєктні» куточки.

Приємне спілкування у колі однодумців завершили офіційною частиною – підписанням договорів.

Також учасники зустрічі мали змогу ознайомитися з досвідом роботи студентського простору УжНУ AuraAcademica. З уст засновників дізнавалися про шлях створення простру, мету його роботи та напрямки діяльності.

Учасники координаційної зустічі молодіжних лідерів

Проєкт «Створення мережі молодіжних хабів Закарпаття» виконується за підтримки Агентства США з міжнародного розвитку.

Translate »