Подорожуйте по Закарпаттю разом з нашим партнером – туристичною компанією “Unique travel”

“Unique travel” – це компанія, що надає туристичні послуги на території  Закарпатської області. Основним напрямком нашої діяльності є організація екскурсійних турів по історичним, природним, лікувальним та унікальним місцям Закарпаття. Закарпатський  регіон здавен славиться автентичними традиціями та мальовничою природою. Тут кожна пора року вражає своєю відмінністю: взимку гості краю насолоджуються відмінними гірськолижними трасами та сніговими горами; весною найбільше місто Закарпаття – Ужгород, приваблює яскравим цвітом сотень сакур; влітку – ви можете відправитись в гори та, окрім відпочинку дивовижною природою, можете назбирати чорниці, суниці, ожину та малину; осінь – час для фестивалів сиру та вина.  Популяризація унікального краю та незабутній відпочинок для гостей і є місією “Unique travel”, а девізом компанії  – «Find your passion» (знайди свою пристрасть).

Колектив “Unique travel” – це молода команда фахівців, що вдало і стрімко розвиває компанію. Досвід роботи, який накопичився за роки існування на ринку та розуміння бажань клієнтів – допомагають слідувати тенденціям, вигравати конкуренцію та дарувати відмінний сервіс.

Широкий асортимент послуг – це те, що приваблює покупців. Кожен знайде у туристичній компанії “Unique travel” спеціальні пропозиції, а для постійних клієнтів передбачена система знижок.

Команда “Unique travel” радо запрошуємо Вас до співпраці та пропонуємо Вам наступні послуги на території Закарпатської області:

  • екскурсійні тури (гастрономічні тури, оздоровчі тури, активний відпочинок…);
  • туристичні походи тривалістю 1-4 дні;
  • організація турів на фестивалі Закарпаття;
  • подорожі замками та палацами Закарпаття;
  • організація конференцій та навчальних поїздок;
  • корпоративні тури;
  • подорожі вихідного дня.

Співпрацюючи з “Unique travel”, Ви гарантовано отримуєте унікальний відпочинок та відмінний сервіс за привабливі ціни!

Практика показала, що, ставши клієнтом “Unique travel”  одного разу, Ви, залишитесь ним назавжди. Працівники забезпечуєть індивідуальний підхід до кожного, адже клієнти “Unique travel”  – це друзі!

 Туристична компанія “Unique travel” буде радо співпрацювати з вами та  розгляне Ваші пропозиції! І Ви неодмінно знайдете тут свою пристрасть! Запрошуємо Вас на тури компанії  і ви неодмінно закохаєтеся в Землю, наближену до неба.

Детальніша інформація на сайті: unique-travel.com.ua,

+38 (097) 190 53 56; + 38 (095) 062 35 46;

E-mail: info@unique-travel.com.ua

Translate »