Співпраця заради перемоги!

Команда ГО «Простір молоді» розпочала реалізовувати проєкт «Humanitarian aid for internally desplaced people and residents affected by the war in Ukraine» («Гуманітарна допомога ВПО та постраждалим внаслідок війни в Україні») – профінансований фондом «Fons Menorquí» направлений на допомогу з найнеобхыднышими засобами для побуту та харчування.

У проєкті беруть участь наступні громади: Синевир, Свалява, Перечин, Кострино, Кам’янське, Іршава, Бичків, Батьово, – із Закарпаття та Височанська громада у Харківській області, Павлівська – у Запорізькій, також Кривий Ріг.

Керівники у громадах визначають потреби мешканців у ході активної взаємодії з ними. Що переважно необхідно – це продукти, особливо ті, що швидко псуються (м’ясо, молочні вироби), засоби гігієни та побутова хімія. В останньому є чимала потреба, адже в одну мить кількість населення у громадах збільшилася та потрібні завжди і регулярніше дотримання санітарних норм та належних умов для проживання.

Отримання гуманітарної допомоги відбувається шляхом розподілу між учасниками громади у центрах видачі.

Марселіна Келемен, що працює з громадами Іршавської та Білківської  громад зазначила: «Внутрішньо переміщенні особи, котрі живуть в цих громадах потребують допомоги, адже більшість з них навіть не має елементарно необхідних продуктів.

Щира подяка від нас нашим донорам-благодійникам за підтримку людей в цей важкий час.

Завдяки вашій допомозі ми можемо підтримувати громаду, передаючи харчування до родин ВПО, що проживають в приватному секторі».

Наталія Третяк, заступниця сільського голови, додала: «Павлівська громада висловлює щиру подяку громадській організації «Простір молоді» та донорів за плідну співпрацю. Вдячні підтримці іноземців у час, коли ця допомога потрібна звідусіль. Розуміння наших проблем – це неоціненний внесок у розвиток благодійності і безумовно відчутна підтримка вразливих верств населення.

Продукти харчування – це найнеобхідніше, що потрібно для ВПО та інших вразливих верств громадян».

ГО «Простір молоді» вдячна за підтримку нашим партнерам фонду «Musol», за допомогою якого ми змогли розпочати впроваджувати такий важливий проєкт.

Залишайтеся з нами! Попереду ще більше цікавих новин.

Залишити коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *