Тендер на відбір постачальника на закупівлю матеріалів для ремонту лікарської амбулаторії

Громадська організація «Простір молоді» запрошує Вас прийняти участь у тендері на відбір постачальника на закупівлю матеріалів для поточного ремонту кімнат Солоненської комунальної лікарської амбулаторії, за адресою: Запорізька область, Запорізький район, село Солоне, вулиця Миру, 21 (Амбулаторія с. Солоне) в рамках проєкту “Support to Ukrainian municipalities to provide humanitarian aid and restore basic services to internally displaced persons and local population affected by war in the western part of Zakarpattya and the southeastern parts of Dnipro and Zaporizhia, Ukraine”.


Послуги – Закупівля будівельних матеріалів для поточного ремонту (Додаток 1).

Термін надання послуг – матеріали мають бути закуплені і доставлені у місце проведення ремонту не пізніше 15 липня 2024 року включно.

Адреса доставки матеріалів – 70021, Запорізька область, Запорізький район, Павлівська громада, село Солоне, вулиця Миру, будинок 21 (Амбулаторія с. Солоне).

Кінцевий термін надання пропозицій28 червня 2024 р. включно.

До участі у тендері запрошуються суб’єкти підприємницької діяльності, які здійснюють свою діяльність без ПДВ, належним чином зареєстровані за законодавством України, мають відповідні КВЕДи та можливість надати оригінали супровідних документів з печаткою (за наявності), підписом (рахунок-фактура, накладна).

Для участі у тендері учасник повинен надати наступні документи:

  • Заповнену форму комерційної пропозиції, що знаходиться у Додатку 2, завірену підписом уповноваженої особи та печаткою (за наявності);
  • Скановану копію Витягу з Єдиного державного реєстру юридичних осіб, фізичних осіб – підприємців та громадських формувань;
  • Скановану копію Витягу з реєстру платників єдиного податку із зазначенням видів діяльності;

Ключовими критеріями для відбору є:

  • Вартість матеріалів з урахуванням доставки;
  • Постачання повного списку матеріалів, що відповідає вказаним характеристикам, в повному обсязі в заявлені строки;
  • Можливість безготівкової оплати.

Адреса для надання пропозицій: повний пакет документів подається у сканованому вигляді (формат PDF) на електронну адресу організації youthspaceukraine@gmail.com з темою «Тендерна пропозиція на закупівлю матеріалів для поточного ремонту амбулаторії у с.Солоне» або оригіналами за адресою: 88018, м. Ужгород, вул. Швабська, 12 Б, 4 поверх.  

Контактна особа для запитань: Богдан Репинець, +38 099 083 048 0, youthspaceukraine@gmail.com

Залишити коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Translate »