Тендер на відбір постачальника на закупівлю обладнання для відновлювальних робіт по відновленню/поліпшенню питного водопостачання

Громадська організація «Простір молоді» запрошує Вас прийняти участь у тендері на відбір постачальника на закупівлю обладнання для відновлювальних робіт по відновленню/поліпшенню питного водопостачання у Великомихайлівський сільській територіальній громаді Дніпропетровської області в рамках проєкту “Support to Ukrainian municipalities to provide humanitarian aid and restore basic services to internally displaced persons and local population affected by war in the western part of Zakarpattya and the southeastern parts of Dnipro and Zaporizhia, Ukraine”.


Послуги – Закупівля обладнання для відновлювальних робіт по відновленню/ поліпшенню питного водопостачання у Великомихайлівський сільській територіальній громаді Дніпропетровської області (згідно переліку у Додатку 1).

Термін надання послуг – обладнання має бути закуплено і доставлено у громаду (с. Великомихайлівка, вул. Шевченка, 6) не пізніше 01 травня 2024р.

Місце надання послуг – виконавчий комітет Великомихайлівської сільської ради Синельниківського району Дніпропетровської області вул. Шевченка, 6, с. Великомихайлівка Синельниківський район, Дніпропетровська обл.

Кінцевий термін надання пропозицій – 18 березня 2024р.

До участі у тендері запрошуються суб’єкти підприємницької діяльності, які здійснюють свою діяльність без ПДВ, належним чином зареєстровані за законодавством України, мають відповідні КВЕДи та можливість надати оригінали супровідних документів з печаткою (за наявності) підписом (рахунок-фактура, накладна).

 Для участі у тендері учасник повинен надати наступні документи:

  • Лист-згода на участь у тендері та обробку персональних даних;
  • Скановану копію цінової пропозиції (згідно Додатку 2);
  • Скановану копію Витягу з Єдиного державного реєстру юридичних осіб, фізичних осіб – підприємців та громадських формувань;
  • Скановану пропозицію Витягу про сплату єдиного податку із зазначенням видів діяльності;
  • Заповнену форму цінової пропозиції, що знаходиться у Додатку 2 завірену підписом уповноваженої особи та печаткою (за наявності);

Ключовими критеріями для відбору постачальника є:

  • Вартість обладнання з урахуванням доставки;
  • Постачання якісного обладнання, яке відповідає Додатку 1, в повному обсязі в заявлені строки;
  • Можливість безготівкової оплати.

Адреса для надання пропозицій: повний пакет документів подається у сканованому вигляді (формат PDF) на електронну адресу організації youthspaceukraine@gmail.com з темою «Тендерна пропозиція на закупівлю обладнання для відновлювальних робіт по відновленню/ поліпшенню водопостачання» або оригіналами на адресу: м. Ужгород, вул. Швабська, 12а.  

Контакти для запитань: Олександр Глебена, 068 603 3588, youthspaceukraine@gmail.com

Залишити коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Translate »