Великобичківська їдальня вчергове отримала продукти від Фонду співпраці Менорки

У селищі Великий Бичків внутрішні переселенці харчуються в благодійній їдальні. Вона працює майже рік без вихідних і забезпечує ВПО безкоштовними сніданками, обідами та вечерями.



В меню картопля, котлети, борщ, плов, каші, рагу, та інші страви української традиційної кухні. Кухарі також випікають власний хліб. Для потреб Великобичківської благодійної їдальні було закуплено масло, сметану та рибні консерви.


“Наразі залишається нагальна потреба їдальні в овочах. Також потрібні крупи та молокопродукти, такі як сметана, сир та масло”, – ділиться Олена Мочан, в. о. директора КП “Великобичківська їдальня”.

Олена Павлівна також зауважує, що робота їдальні вкрай важлива, так як сюди приходять переселенці, котрі не мають змоги готувати самостійно, а саме пенсіонери, люди з інвалідністю та діти. Всі нші ВПО раз в місяць отримують продуктові набори.

Переселенці, а також керівництво Великобичківської громади щиро вдячне Фонду співпраці Менорки (Fons Menorquí de cooperació) та асоціації «Musol» за надану допомогу в продуктах харчування.

Нагадаємо, що благодійна їдальня для переселенців працює також і в селі Синевир.

В числі закарпатських громад Костринська, Іршавська, Синевирська, Тересвянська та Кам’янська. Серед потреб громад – м’ясні, рибні вироби, молокопродукти, крупи, приправи, солодощі для дітей та інші продукти. Було закуплено також батончики для переселенців, хворих на діабет.

Нагадаємо, що спільно з іспанськими партнерами, ГО “Простір молоді” реалізовує проект «Humanitarian aid for internally desplaced people and residents affected by the war in Ukraine». Він покликаний забезпечити гуманітарною допомогою переселенців, які втратили свої домівки під час війну, або змушені були їх покинути, рятуючись від російських окупаційних військ.

ГО «Простір молоді» вдячна за підтримку нашим партнерам фонду «Musol» Fundación MUSOL, за допомогою якого ми змогли розпочати впроваджувати такий важливий проєкт.

Крім Великобичківської громади, гуманітарну допомогу від Фонду співпраці Менорки отримала Павлівська громада Запорізької області, Малоданилівська громада Харківської області та громади Закарпатської області, що прийняли внутрішньо-переміщених осіб.

Translate »