Проведений захід покликаний сприяти інтеграції, соціальній згуртованості, взаємодії ВПО та мешканців Білківської громади. А ще допомогти молоді знайти нових друзів серед місцевих.
Учасники взяли участь у квесті «Спільно до Перемоги» – вирішували цікаві завдання, дізналася більше про історію та культурні особливості українців.
Саме акція «Наповни життя яскравими фарбами» проходила в стилі «Холі» (індійське народне свято, яке щороку проводиться на честь приходу весни та символізує вигнання зла й відродження життя). Молодь та діти з Енергодару, Вовчанська, Запоріжжя, Харкова, Слов‘янська, Імстичова, Білок завдяки заходу змогли відволіктися від негативних емоцій та весело провести час (до речі, Арт-терапія допомагає завдяки мистецтву зосередитися на позитивних відчуттях, знизити рівень тривоги та стресу).
Також учасники змогли прийняти участь у майстер-класі з аквагриму, який проводила Світлана Біюн, мешканка шелтеру з міста Енергодару. Візерунки обирали самостійно (більшість надавали перевагу патріотичним орнаментам в синьо-жовтому кольорі), малювали еко-фарбами.
Завершенням свята став перегляд фільму та обмін враженнями під час неформального спілкування за чашкою гарячого чаю.
Подібні заходи – можливість відволіктися, переконана Світлана Біюн. Жінка зазначає: “Дорослі якось справляються, а дітям необхідна допомога. Акція “Холі Волі” дозволила малечі та підліткам забути про телефони та насолодитися “живим” спілкуванням. Уже починаючи з підготовки до квесту, очі дітей засяяли! Динамічне проходження квестових завдань, цікаві ігри не залишили осторонь нікого. Навіть дорослі долучилися до майстер-класу з аквагриму: шукали дизайн, обговорювали кольорову гаму та релаксували під час гримування. Школярі домовлялися про наступні зустрічі, спілкувалися, ділилися досвідом та враженнями за чаюванням. Яскравою кульмінацією стала саме гра з фарбами холі, а дощ додав емоційності та радості. Передивляючи фільм, діти розслабилися та зняли напругу. Дякую організаторам, виконавцям та активним учасникам! Яскраві кольори акції розпалили такі ж яскраві емоції! Подібні акції дуже необхідні, бо їх мета – не тільки співпраця місцевого населення з ВПО, психологічна допомога постраждалим від воєнних дій, але й виховання активної позиції молоді”!
Діяльність проводиться в рамках проєкту «Створення в українських регіонах соціального капіталу для громадських ініціатив», орієнтованих на реформи, що реалізується німецькою ГО «Європейський Обмін» та Міжнародним Фондом «Відродження» у партнерстві з регіональними ГО за фінансової підтримки Федерального Міністерства закордонних справ Німеччини Kyiv Dialogue, Europäischer Austausch – European Exchange
У Закарпатській області реалізацію проєкту координує громадська організація «Простір молоді».