АКТИВІСТИ ГО “ПРОСТІР МОЛОДІ” ВЗЯЛИ УЧАСТЬ В ОРГАНІЗАЦІЇ ІІІ ВСЕУКРАЇНСЬКОГО ФОРУМУ КОНСТИТУЦІЙНОГО ПРАВА “АКТУАЛЬНІ ПРОБЛЕМИ КОНСТИТУЦІЙНОГО БУДІВНИЦТВА В УКРАЇНІ”

Днями Закарпатський осередок Ліги студентів Асоціації правників України провів ІІІ Всеукраїнський форум конституційного права, в рамках якого було проведено V Всеукраїнський конкурс наукових робіт на тему «Актуальні проблеми конституційного будівництва в Україні». Захід проводився спільно з юридичним факультетом УжНУ. До організації також долучилися представники ГО «Простір молоді»

Відкрила форум заступник декана юридичного факультету, кандидату юридичних наук, доценту Карабін Тетяні Олександрівні. До її слів також приєднався заступник декана з виховної роботи, професор Олексик Хома Михайлович.
Вступне слово було надано завідувачу кафедри конституційного права та порівняльного правознавства, доктору юридичних наук, професору Бисазі Юрію Михайловичу, який розповів учасникам про розвиток конституціоналізму на Закарпатті та найвидатніших представників місцевої правової школи. Заслужений юрист України також згадав про міжнародні зв’язки юридичного факультету УжНУ, спільні проекти з закордонними партнерами та перспективи їх розвитку.
Роботу форуму розпочав директор інституту порівняльного публічного права та міжнародного права України, доктор юридичних наук, професор Савчин Михайло Васильович, темою доповіді якого було «Тенденції сучасного конституціоналізму».

Випускник університету графства Ессекс, адвокат Володимир В’ячеславович Навроцький розповів про роботу Європейського суду з прав людини, застосування його рішень на практиці в сучасній Україні.
Про конституційну реформу в Україні доповідав засновник Центру конституційних ініціатив, доцент Львівського національного університету ім.. Івана Франка Сергій Васильович Різник.
З темою «Внесення змін до Конституції щодо децентралізації влади» виступив директор Міжнародного інституту людини і глобалістики «НООСФЕРА», голова правління Агентства розвитку «Європоліс» Олег Лукша.
Своєрідним підсумком першого дня форуму була екскурсія нічним Ужгородом та відвідини картинної галереї Ілько.

Конкурс наукових робіт проводився другого дня, 29 листопада. Представлені було вісім робіт. Учасники конкурсу в своїх роботах підняли різні питання щодо розбудови української конституції, була хороша дискусія між учасниками . До нагородження учасників приєдналась Газета “Все про бухгалтерський облік”, де кращі роботи були нагороджені цінними подарунками .

Залишити коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Translate »