Активістка ГО “Простір молоді” Авреліка Рішко взяла участь у міжнародній конференції «Ноw about change»

Активістка ГО “Простір молоді”, студентка ІІ курсу економічного факультету УжНУ Авреліка Рішко єдина з вишу і, загалом, Закарпаття, хто взяв участь у міжнародній конференції «Ноw about change».

Цей захід тривав два дні – спочатку у Львові, а потім в Бад-Лібенцелі (Німеччина). Організаторами конференції були: Національна молодіжна рада України та Europa Zentrum Baden-Würtenberg.

Відвідавши цей захід і провівши 5 днів у Німеччині, активістка дійшла висновку, що подібні конференції доводять, що молодь може змінити світ і свою країну зокрема. Головна мета, яку ставила перед собою Авреліка Рішко, їдучи на конференцію: набути нового досвіду. Ця мета була досягнута завдяки настановам спікерів з українських, німецьких молодіжних організацій, а також представників Ради Європи.

Результатами цієї поїздки стали: поява низки ідей щодо розвитку і формування молодіжних центрів Ужгорода; налагодження зв’язків з міжнародними молодіжними організаціями та дальшої співпраці з ними; задуми, які можна реалізувати в ГО “Простір молоді” та багато іншого.

Залишити коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Translate »