Проєкт ГО “Простір молоді” серед найкращих

Проект ГО «Простір молоді» серед найкращих

За результатами ІІ етапу конкурсу «Інтеграція первинної і вторинної безоплатної правової допомоги на рівні територіальних громад» рекомендовано підтримати 36 грантових проектів з 20 регіонів України, в тому числі й проект «Безоплатна правова допомога для гірських громад Великоберезнянщини» ГО «Простір молоді».

Загалом на конкурс було подано 224 концепції, з яких 81 була схвалена конкурсною комісією до участі у другому етапі конкурсу, однак пройти його зуміли не всі. Що стосується Закарпатської області, то звідси подавалися 22 роботи, із яких тільки 4 були рекомендовані комісією до участі у другому етапі. У результаті – 2 грантові проекти рекомендовано підтримати. Це «Створення комплексної системи надання безоплатної правової допомоги в Закарпатській області» Благодійного фонду інформаційних та освітніх ініціатив «Розвиток» та проект ГО «Простір молоді», про який уже йшлося вище.

Метою проведення цього конкурсу є сприяти інтеграції первинної і вторинної безоплатної правової допомоги на рівні територіальних громад шляхом налагодження та розгортання співпраці між місцевими центрами, громадськими організаціями, органами місцевого самоврядування/місцевої влади.

 

Залишити коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Translate »