Чотириденний тренінг для менторів «Занурення в програму UPSHIFT»

UPSHIFT – глобальна програма Дитячого фонду ООН (ЮНІСЕФ), що реалізується в понад 40 країнах світу. Вона надає молоді й підліткам навички 21 століття та ресурси, щоб визначити проблеми своїх громад та запропонувати інноваційні рішення цих проблем.


13 менторів, попередньо відібрані для співпраці з юнаками та дівчатами і подальшої реалізації проєкту, детально познайомилися з методологією UPSHIFT, національними тренерками, імплементуючою командою та розібралися за допомогою фасилітаторів в етапах реалізації проєкту.

Чотири насичені дні ментори, поділившить на свої команди, конектились між собою, розвивали навички фасилітації та будували плани на майбутнє.

Пройшли фази натхнення та дослідження. Звучить круто, правда? Вчилися командно обговорювати проблему, керувати конфліктними ситуаціями, відновлювати ресурсний стан, проводити мозковий штурм, відверто рефлексувати і ще багато іншого.

Поки не розкриваємо всі карти, але перша 13-тка менторів пройшла всі кроки, які згодом втілюватимуть апшифтери. Бо ж далі пливти однією хвилею.

Чекаємо наступного етапу! Хай він буде повен яскравого досвіду.

Програма UPSHIFT у Закарпатській області захід проводиться ГО «Простір Молоді» в рамках програми «Розвиток потенціалу молоді у західних областях України», що імплементується ІСАР Єднання, за фінансової підтримки Дитячого фонду ООН (ЮНІСЕФ) і Уряду Норвегії.

Залишити коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Translate »