Інтеграційний похід на Говерлу

45 внутрішньо переміщених осіб та місцевих жителів трьох громад (Білківська, Тячівська та Ясінянська) знайомилися між собою та піднімалися на найбільшу вершину Українських Карпат.


Сходження на найвищу точку України (висота становить 2 061 м над рівнем моря) відбувалося в селі Лазещина, що на Рахівщині.

Місце збору – креативний простір «Креденц» у Ясінях, де провели вправу годинник, смачно поснідали та заприятелювали між собою.

Згодом вирушили до Лазещини, де під керівництвом місцевого гіда підкорювали Говерлу. Уже на вершині провели фотосесію й поділилися враженнями. До слова, вікова категорія учасників варіювала від 7 до 71 року!)

Завершили інтеграційний похід з Kyiv Dialogue на «Дачі» (ресторан із місцевою кухнею). Почастували гостей традиційною закарпатською кухнею – гострим бограчем у казанку та ситним баношем зі справжнісінькою карпатською бринзою (до слова, мали унікальну можливість побачити отару овець на полонині та «стаю» – дерев’яна будівля, де гуцули готують сир).

Загалом поїздка сприяла обміну кращими практиками взаємодії ВПО з місцевим населенням для реалізації подальших спільних ініціатив.Захід відбувається в межах проекту «Розбудова соціального капіталу громадських ініціатив в українських регіонах», який реалізується Київським Діалогом за підтримки Федерального міністерства закордонних справ Німеччини.

Залишити коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Translate »