До уваги жителів Великоберезнянщини!

У вівторок, 29 березня о 10.30 відбудеться офіційне відкриття Центру правової інформації та консультацій (ЦПІК) ГО «Простір молоді». Планується проведення прес-конференції з участю представників телебачення та преси.

Місце проведення заходу: Великоберезнянська селищна рада, перший поверх, мала зала засідань.

На заході будуть присутні представники Ужгородського місцевого центру з надання безоплатної вторинної правової допомоги.

Запрошуються всі небайдужі жителі селища та району, які цікавляться питаннями права.

Всі бажаючі зможуть вже у вівторок отримати безкоштовну правову консультацію юристів ЦПІК з питань, які їх цікавлять, або записатися на прийом у інший день, а також (у разі наявності на те відповідних підстав, передбачених Законом «Про безоплатну правову допомогу») звернутися до представників Ужгородського МЦ БВПД з приводу безкоштовної допомоги адвоката.

В подальшому Центр правової інформації та консультації буде працювати за таким графіком:

– прийом громадян, які проживають у смт. В.Березний та прилеглих селах – щовівторка та щочетверга з 10.00 до 14.00 у приміщенні селищної ради (перший поверх, мала зала засідань);

– виїзні прийоми громадян у селах Кострино та Волосянка – щоп’ятниці у приміщенні сільських рад.

Безоплатну правову допомогу надають:

Дацюк Віталій Богданович – кандидат юридичних наук, викладач юридичного факультету УжНУ, член Асоціації правників України (керівник Центру).

Сюсько Микола Миколайович – магістр права, аспірант юридичного факультету УжНУ, член Асоціації правників України (голова ГО «Простір молоді»).

Нагадуємо, що проект «Безоплатна правова допомога для гірських громад Великоберезнянщини» ГО «Простір молоді» виконується в рамках Проекту «Доступна та якісна правова допомога в Україні», який впроваджується Канадським бюро міжнародної освіти за підтримки Уряду Канади та Програмної  ініціативи «Права людини та правосуддя» Міжнародного фонду «Відродження».

Залишити коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Translate »