Робочий візит юристів ЦПІК у села Кострино та Волосянка

У вівторок, 15 березня юристи Центру правової інформації та консультацій (ЦПІК) ГО «Простір молоді» Віталій Дацюк та Микола Сюсько здійснили робочий візит до сіл Кострино та Волосянка Великоберезнянського району.

В рамках візитів були укладені меморандуми про співпрацю з Костринською сільською радою (сільський голова – Іван Сегеда) та Волосянківською сільською радою (сільський голова – Тетяна Іванина).

Досягнуто домовленості, що виїзні прийоми громадян у селах Кострино та Волосянка будуть здійснюватися юристами ЦПІК щоп’ятниці у приміщеннях сільських рад. Правові консультації під час виїзних прийомів зможуть отримати як жителі сіл Кострино та Волосянка, так і жителі інших прилеглих сіл.

Офіційне відкриття Центру правової інформації та консультацій заплановане на 29 березня у приміщенні Великоберезнянської селищної ради.

З метою широкого інформування громадян про діяльність ЦПІК та виїзні прийоми наші юристи також здійснили ознайомчі візити до місцевих шкіл, амбулаторій, а також поспілкувалися з простими селянами та визначили основні питання, які найчастіше цікавлять жителів гірських громад (спадкування, оформлення права власності на нерухоме майно, соціальний захист, пільги та субсидії тощо).

Нагадаємо, що проект ГО «Простір молоді» «Безоплатна правова допомога для гірських громад Великоберезнянщини» виконується в рамках Проекту «Доступна та якісна правова допомога в Україні», який впроваджується Канадським бюро міжнародної освіти за підтримки Уряду Канади та Програмної  ініціативи «Права людини та правосуддя» Міжнародного фонду «Відродження».

Читайте також: Закарпатцям надаватимуть безоплатну правову допомогуБезоплатна правова допомога для гірських громад Великоберезнянщини.

Залишити коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Translate »