Простір молоді

Ми – ініціативна молодь, яка хоче побудувати сильне громадянське суспільствo в Україні. Разом ми утворюємо команду рівних особистостей, яких поєднують знання, таланти та інтереси, що допомагають створювати продукт, корисний для суспільства.

Наша організація

Утворена 20 травня 2014 року в м.Ужгород. Основна наша діяльність зосереджена в Ужгороді та громадах Закарпаття, але багато ініціатив ми реалізуємо також і в західних областях України Карпатського регіону (Львівщина, Прикарпаття та Чернівці).

Місія

це створення сильного молодого суспільства в Україні, де кожен має змогу вільно розвивати свою особистість, використовуючи широкий обсяг ресурсів та можливостей, приносячи тим самим користь собі та оточенню.

78464733_2814129241985165_4212762240429850624_n
яяяяяяяыфайячац

Цінності організації:

Відкритість та прозорість. Ми відкриті для усіх молодих, активних людей в Карпатському регіоні, усі наші проєкти – публічні. Ми прозоро звітуємо про реалізовані проекти та використані ресурси.

Проактивність. Лідерство та активна життєва позиція є запорукою розвитку організації та її членів. Ми підтримуємо залученість молоді та закликаємо молодих людей бути максимально проактивними у своїй роботі та у громадах.

Патріотизм. Уся наша робота побудована задля розвитку людського потенціалу, Закарпатського регіону та держави України. Своїми діями ми створюємо країну можливостей, у якій молодь хоче жити та розвиватись.

Відповідальність. Ми розуміємо, що будь-яка, людина, а особливо з активною життєвою позицією, має бути відповідальною за власні дії та вчинки – це запорука її свідомості та незалежності. Ми навчаємо та пропагуємо відповідальність у своїх членів та у проєктах, що реалізовуємо.

Сталий розвиток. Дотримання принципів сталого розвитку є одним із пріоритетів організації. Відповідальне споживання сьогодні, заради потреб майбутнього є основою наших вчинків та дій.

Партнерство. Ми відкриті до співпраці з молоддю, молодіжними організаціями, громадськими об’єднаннями, органами влади та міжнародними партнерами.

Рівні можливості. Дотримання та поширення рівних можливостей серед молоді та громадськості.

Новини

Тендер на закупівлю матеріалів для косметичного ремонту

Громадська організація «Простір молоді» у рамках проєкту ПРООН «ЄС за діалог: Зміцнення стійкості України для реагування на нагальні потреби центральної і місцевої влади, а також …

Читати далі →

Тендер на закупівлю послуги з організації заходу – Молодіжного обміну

Громадська організація «Простір молоді» у рамках проєкту ПРООН «ЄС за діалог: Зміцнення стійкості України для реагування на нагальні потреби центральної і місцевої влади, а також …

Читати далі →

Друзі, шукаємо активного, сміливого, готового до співпраці волонтера для реалізації проєкту в Румунії.

Це довгостроковий проєкт на 6 місяців (до грудня), під час якого волонтери будуть задіяні до організації заходів для дітей та молоді у сільській місцевості. Вимоги …

Читати далі →

Вчора в селі Імстичово Білківської громади відбулася культурно-мистецька акція «Холі Волі».

👥Проведений захід покликаний сприяти інтеграції, соціальній згуртованості, взаємодії ВПО та мешканців Білківської громади. А ще допомогти молоді знайти нових друзів серед місцевих.Учасники взяли участь у …

Читати далі →

Великобичківська їдальня вчергове отримала продукти від Фонду співпраці Менорки

У селищі Великий Бичків внутрішні переселенці харчуються в благодійній їдальні. Вона працює майже рік без вихідних і забезпечує ВПО безкоштовними сніданками, обідами та вечерями. В …

Читати далі →

Звіт за 2022 рік

Читати далі →

Ми працюємо задля

Розвитку та зміцнення молодіжної політики

Місцевого економічного розвитку

Відновлення України

 Партнери