Меморандуми про співпрацю підписано ще з 4 містами Закарпаття

В рамках реалізації проєкту «Створення мережі молодіжних хабів на Закарпатті» ГО «Простір молоді» підписала меморандуми про співпрацю з місцевою владою цільових міст – Перечина, Тячева, Виноградова та Іршави.

Спільними зусиллями сторони, які підписали Меморандуми,  здійснюватимуть діяльність, спрямовану на залучення громад, активізацію молоді Закарпаття та розбудову молодіжної мережі в регіоні, розширення можливостей молоді з метою розвитку в неї відчуття відповідальності за розвиток своїх громад, будуть докладати всіх можливих зусиль для подальшого розвитку співробітництва та забезпечення залучення до нього широкого кола учасників на місцевих рівнях.

Підтримка на місцях надзвичайно важлива, адже забезпечить сталий розвиток хабу і після завершення проєкту. До того ж, саме мерії надають приміщення під молодіжні простори на безоплатній основі.

Першим меморандум підписав перечинський міський голова Іван Погоріляк, який також висловив свою підтримку молодіжним лідерам. Наразі очікується голосування у міськраді про передачу у користування хабу частини приміщення КП «Комунальник».

22 січня було підписано меморандуми у Виноградові, Тячеві та Іршаві.

У Виноградові підписано чотиристоронній меморандум про співпрацю ГО «Простір молоді» підписала з Виноградівським міським головою Степаном Бочкаєм, головою Виноградівської райдержадміністрації Василь Кішем та директором Виноградівської центральної районної бібліотеки Каталіною Вашкебою. Хаб буде знаходитися саме у приміщенні бібліотеки.

Успішно було підписано Меморандум про співпрацю і з Тячівською міською радою. Тут також радо підтримують молодіжні ініціативи і впевнені, що хаб стане місцем реалізації ідей нещодавно створеної молодіжної ради. Місце для творчих ідей юнацтва підібрали відповідне – одне з приміщень Тячівської музичної школи.

Іршавський мер Степан Бобик також підтримав ініціативу молодіжної ради м. Іршави щодо створення хабу. До речі, молодіжний куточок буде у приміщенні міськради. Саме найбільш активна її частина складає іршавську команду молодіжних лідерів для даного проєкту.

Таким чином, заручившись підтримкою місцевої влади, молодіжні лідери з Перечина, Тячева, Виноградова та Іршави з ентузіазмом готові працювати над втіленням своїх проєктів.

Проєкт “Створення мережі молодіжних хабів на Закарпатті” реалізується за підтримки Агентства США з міжнародного розвитку

#YouthSpace #ПростірМолоді #USAID

Translate »