Молодіжних лідерів Закарпаття навчали ефективним методам залучення громадян

24-25 травня пройшов тренінг для учасників проєкту «Створення мережі молодіжних хабів на Закарпатті» від Олександри Скиби, заступниці голови Інституту «Республіка».

Протягом двох днів тренінгу намагалися з’ясувати багато питань Наприклад, хто є цільовою авдиторією для громадською роботи? А також – як шукати канали зв’язку з кожною з цих категорій (молоддю, владою, батьками, підприємцями).

Першого дня визначали потреби потенційних відвідувачів – жителів громади. Для цього складали портрет ідеального прихильника хабу. Учасники ділилися проблемами у свої містах та вже разом думали, як хаб зможе їх вирішувати. На закінчення продуктивного дня вирішили попрактикуватися у веденні переговорів.

Ну, і, звичайно, було цікаво послухати про найдієвіші методи залучення громадян. Цьому питанню присвятили другий день навчань. Наприклад, як мотивувати молодь до активності у громаді.  На практиці випробувати найпоширеніший з них, метод «від дверей до дверей», який, до речі, часто практикують політики у передвиборчій гонці.

Також тренерка звернула увагу і на роль лідерства у команді, адже так важливо стати гідним ментором та достойним учасником команди своєї мрії.

Дводенний тренінг пройшов у затишній дружній атмосфері. За чашками чаю учасники вигадували назви своїм майбутнім хабам і разом намалювали навіть кілька варіянтів логотипів. А з новими знаннями, переконані, у них все вдасться.

Проєкт “Створення мережі молодіжних хабів на Закарпатті” реалізується за підтримки Агентства США з міжнародного розвитку.

#YouthSpace #ПростірМолоді #USAID

Translate »