Молодіжні лідери Закарпаття вчилися мислити креативно

ГО «Простір молоді» знову зібрала разом найактивнішу молодь Закарпаття. На цей раз, у затишних стінах гостинного двору «Sargo-Rigo» тренерка Іванка Чупак навчала дизайн-мисленню.


Протягом трьох днів інтенсиву випробовували метод Design Thinking (дизайн-мислення) – інноваційний спосіб спільного вирішення завдань через творчість та експеримент. Важливими його елементами є орієнтованість на людину, генерація ідей та прототипування.

Важливим елементом навчань стало і налагодження комунікації в команді – через вирішення спільних завдань. Як от вміння побудувати найвищу вежу з паперових серветок. Ще більше згуртовувала «Мафія» ввечері та спільна робота над проєктами.

Врешті, стільки трудилися недарма, адже мали перший досвід презентації ідей своїх ідей.

Команда кожного хабу розробила свій міні-проєкт, який буде втілюватися в рамках гранту протягом наступних двох місяців. Це “Медіа-школа” у Тячівському молодіжному хабі “BULB” з використанням квадрокоптера та івент-простір «Мистецька поляна» у Виноградові, який молодь планує створити на місці занедбаного парку. Важливо, що молодь мислить екосвідомо, і маємо аж два екологічні проєкти різного спрямування у Перечині та Іршаві.

Вже наступного тижня нас чекають офіційні відкриття всіх чотирьох хабів, тому біжимо готуватися.

Проєкт “Створення мережі молодіжних хабів на Закарпатті” реалізується за підтримки Агентства США з міжнародного розвитку.

#YouthSpace #ПростірМолоді #USAID

Translate »