“Хаб – не паб” – як відкривали молодіжні хаби на Закарпатті

Майданчики для розвитку молоді будуть діяти у Тячеві, Виноградові, Іршаві та Перечині.


Протягом майже 3 місяців ГО «Простір молоді» в рамках реалізації проєкту «Створення мережі молодіжних хабів на Закарпатті»  навчала молодіжних активістів з проєктому менеджменту, а також інструментам залучення громадян та командній роботі. І вже цього тижня відкрито перший молодіжний хаб.

Розпочав естафету святкових відкриттів молодіжний хаб «BULB» – місце для креативу тячівської молоді. Продовжили естафету виноградівці, які у своїй «Майстрені ідей» презентували план створення івент-простору «Мистецька поляна». Планами на майбутнє ділилися і іршавці у колоритному хабі «ПакДись». Завершила марафон і перечинська команда у сімейній атмосфері «Хижі».

На перший погляд, це звичайні відкриття. Але скільки надії та ентузіазму у очах молоді, яка прийшла. Це учні шкіл, молодіжних рад, їх батьки та вчителі, представники органів місцевого самоврядування.

Координатори хабів згадували шлях, який вони пройшли до відкриття та презентували проєкти, які будуть тут втілюватися. А після святкової частини молодь із задоволенням спілкувалася між собою. Гості говорили з ними про життя-буття, випити разом кави, поласувати тістечками, зробити купу селфі та навіть разом зіграли у настільний футбол.

І ми щиро раді бачити ці допитливі обличчя, помічати зацікавленні погляди. Коли ми вже йшли, були задоволені, бачачи, що молодь не спішить розходитися, спілкується та вже планує тут свій наступний тиждень.

Отож, молодь Закарпаття вже створює активну мережу зв’язків та буде разом розвивати свій край.

# Молодіжний хаб

Translate »