На Закарпатті пройшов онлайн-тренінг по молодіжній політиці

У навчаннях взяли участь молодіжні лідери з Тячева, Виноградова та Перечина

Із 23 по 28 квітня 2020 року закарпатська команда Київського Діалогу разом із молодіжними лідерами краю в онлайн режимі опановували базовий курс громадського активізму.

На тренінгах з’ясовували – що таке проєкт і для чого він потрібен, дізнавалися про етапи його створення та реалізації.

Учасники вчилися бути креативними та застосовувати різні техніки, які зроблять проєкт успішним. Зокрема, це стосується “методу Діснея” та SWOT-аналізу.

За результатами 4 тренінгів учасники з кожного міста розробили свій проєкт.

Отже, у Виноградові думають над проєктом з облаштування двох вендінгових апаратів для збору пластику. Як бонус такі конструкції будуть видавати корм для безпритульних собак. Цей проєкт має зменшити рівень забруднення пластиковими відходами міста та околиць.

Зменшити кількість безпритульних песиків через запуск інстаграм каналу задумали у Тячеві. За задумом активістів, інстасторінка буде транслювати цікаві та життєві історії окремих тварин. Таким чином, на ньому можна буде запускати благодійні акції, які спонукатимуть людей не бути байдужими, а місцеву владу та бізнес – подбати про організацію притулку.

Перечинська молодь хоче облаштувати місцевий стадіон. Активісти прагнуть зробити його багатофункціональним – облаштувати вечірні кіносеанси та місце зустрічей для різних категорій населення. У такий спосіб хочуть покращити можливості для самореалізації молоді у громаді.

Далі буде…

Translate »