Пошкоджене водопостачання громади в Дніпропетровській області буде відновлено!

Постійних обстрілів з початку повномасштабного вторгнення зазнає Великомихайлівська громада. Наслідків чимало, які потребують нагального рішення. 


Голова громади Євгеній Фісак зазначив: «Рух ґрунтів через регулярні вибухи та безпосереднє пошкодження чавунних труб призводить до перебоїв з питного водопостачання щонайменше двох населених пунктів. Питання води – одне з провідних для забезпечення комфортної життєдіяльності. Соціальна напруга серед населення на високому рівні, оскільки в разі прориву води через виникнення надзвичайних ситуацій під час ракетних обстрілів припиняється водопостачання в громаді на два-три дні».

«Простір молоді» регулярно впроваджує проєкти, які покликані надавати підтримку вразливим категоріям населення та громадам, які постраждали внаслідок війни. Нині реалізовує проєкт «Підтримка українських муніципалітетів у наданні гуманітарної допомоги та відновленні основних послуг внутрішньо переміщеним особам та місцевому населенню, що постраждало від війни, у західній частині Закарпаття та південно-східних районах Дніпропетровської та Запорізької областей України» від Фонду «MUSOL» (Іспанія). 

Допомогу у вигляді пластикових водопровідних труб отримала Великомихайлівська громада Дніпропетровської області. Місцеві представники влади долучилися до впровадження проєкту, сформували команду з пʼяти активістів та взяли на себе відповідальність у реалізації. Відтак відбудеться заміна чавунних водопровідних труб на пластикові в селах Березове (надали 800 м труб) та Тернове (2100 м).

Заміна водопостачання дасть можливість покращити якість питної води в громаді та зменшить соціальну напругу.  Надання відповідної допомоги також забезпечить підвищення рівня життя вразливих груп населення та внутрішньо переміщених осіб, які проживають у громаді.

Залишити коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Translate »