Проєкт «Створення мережі молодіжних хабів на Закарпатті 2.0.» стартував у Перечині

Раді повідомити, що проєкт «Створення мережі молодіжних хабів на Закарпатті 2.0.» нарешті вийшов у офлайн.


Учасниками проєкту стали команди молоді з 4 громад області (Батівської, Солотвинської, Оноківської та Вільховецької ОТГ).

Тренінг «Активізація громадян» провела Олександра Гліжинська, керівниця Всеукраїнської ініціативи «Активна Громада». Багаторічний досвід тренерки показує, що молодіжні ініціативи у громаді можуть бути почуті та підтримані! Головне, показати жителям її важливість.

Тому протягом трьох днів навчалися багатьом практичним речам. По-перше, визначали риси справжнього лідера. Багато говорили про роль команди та лідера у реалізації проєкту.

Важливою темою стало і визначення цільової авдиторії відвідувачів хабу. На здивування наших учасників, ними виявилися не тільки їх однолітки, а ще, наприклад, батьки молоді, молоді підприємці та політки тощо.

Закріпили результати тренінгу відточуванням навичок успішного ведення переговорів.

В купі з вирішенням практичних та теоретичних завдань, наші учасники мали змогу поговорити з тренеркою про «наболіле», а головне – навіщо їм потрібен хаб та активна молодь.

Дуже цінно, що перший тренінг провели на базі БФ «Центр громадських ініціатив» та молодіжного хабу «Хижа». Учасники мали можливість не тільки побачити обладнане приміщення, але й поспілкуватися з командою простору. Оксана Кидора та Юлія Ганчак розповіли про всі тонкощі втілення проєкту в життя.

Проєкт «Створення мережі молодіжних хабів на Закарпатті 2.0.» реалізується ГО «Простір молоді» за підтримки Агенства США з міжнародного розвитку (USAID)

Translate »