У Тячеві пройшов тренінг «Проєктний менеджмент» для команд з 4 ОТГ Закарпаття

Масштабний нетворкінг молодіжних лідерів проєкту «Створення мережі молодіжних хабів на Закарпатті 2.0.» відбувся у м. Тячів на базі молодіжного простору «BULB».


Нагадаємо, що захід відбувався з дотриманням санітарно-епідеміологічним вимог щодо запобігання Covid-19.

Протягом трьох днів Дем’ян Петрик з ГО «Молодіжна платформа» навчав наших учасників основам проєктного менеджменту. Пройшли всі етапи – від створення назви до особливостей написання статтей бюджету проєкту.

Цьогоріч,  команди хабів мають можливість реалізувати свій міні-проєкт у колаборації учасниками минулорічного проєкту. Це дасть їм можливість краще пізнати свої населені пункти та познайомитися з більшою кількістю людей там. Таким чином у нас утворилися 4 дуети, які будуть реалізовувати спільні ідеї.

Команда “Перечин-Оноківці” готує до запуску жіночий клуб “Щасливі жінки – успішні громади”, щоб урізноманітнити дозвілля молодих мам.

 Креативна команда “Тячів-Вільхівці” буде розвивати творчий потенціал молоді на музичному квартирнику.

У Батьові і Виноградові для молоді готуватимуть фест з різними майстерками, де кожен зможе знайти заняття до душі!

А молодь Солотвина та Іршави поїде в гості одне до одного. На власному прикладі будуть розвивати комунікацію між молоддю та місцевий туризм.

Для багатьох учасників – це перший досвід заповнення заявки та, в цілому, роботи з проєктами. Тому, впевнені, що перший успішний досвід реалізації своєї ідеї буде потужним стимулом працювати в цьому напрямку надалі. 

Проєкт «Створення мережі молодіжних хабів на Закарпатті 2.0.» реалізується ГО «Простір молоді» за підтримки Агенства США з міжнародного розвитку (USAID)

#YouthSpace #Простір_молоді

Translate »