Відбулася зустріч представників ГО «Простір молоді» та акредитатора ресурсного центру для країн Східної Європи та Кавказу SALTO-YOUTH

Одним із пріоритетних напрямів розвитку ГО «Простір молоді» є активна робота на міжнародному рівні, в цьому напрямі працює Департамент міжнародної роботи ГО «Простір молоді», зусиллями якого нещодавно було організовано зустріч з акредитатором ресурсного центру для країн Східної Європи та Кавказу SALTO-YOUTH під час якої було обговорено можливість організації на базі ГО «Простір молоді» програми «Європейська волонтерська служба» з можливістю приймати європейських волонтерів в Ужгороді та відправляти українських волонтерів у Європу. Під час зустрічі також відбулося ознайомлення польського гостя з командою ГО та організаційними можливостями, які допоможуть реалізувати дану програму. Також відбулося обговорення практичних моментів організації волонтерської роботи на базі ГО, потенційних планів щодо активностей для волонтерів в м. Ужгород.

Після акредитації відбулися збори ГО «Простір молоді» під час яких було обговорено подальші плани, зокрема задля інтеграції інститутів громадянського суспільства Закарпатської області ГО проводитиме ІІІ Регіональний Форум прогресивної молоді у співпраці з Благодійним фондом Богдана Гаврилишина, проект якого окреслив голова ГО «Простір молоді» Микола Сюсько.

Залишити коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Translate »