Голова ГО «Простір молоді» Сюсько Микола Миколайович отримав подяку від Координаційного центру з надання правової допомоги за участь у роботі комісії конкурсу з відбору керівників бюро правової допомоги.

Координаційний центр з надання правової допомоги висловив щиру подяку за співпрацю у сфері розвитку системи безоплатної правової допомоги в Україні, зокрема, за персональну участь у роботі комісії конкурсу з відбору керівників бюро правової допомоги. Завдяки наполегливій роботі, небайдужості, принциповості та відданості спільній справі вдалося провести якісний відбір кваліфікованих і вмотивованих для роботи у сфері надання безоплатної правової допомоги людей на основі об’єктивних критеріїв, змагальності, відкритості та прозорості, що сприятиме покращенню не лише рівня доступності та якості такої допомоги, а, насамперед, дозволить зробити ще один крок у напрямку посилення правової спроможності територіальних громад.

Нагадаємо, що у рамках плану Мін’юсту з реформування територіальних органів юстиції впродовж першого півріччя нинішнього року було ліквідовано старі районні управління юстиції, та за рахунок частини ресурсів, що вивільнились, утворено понад 400 бюро правової допомоги по всій Україні. Бюро будуть відкриті з 1 вересня цього року в районних центрах та малих містах. У кожному із них працюватиме 2-3 фахівці-юристи, які надаватимуть правові консультації відвідувачам, реалізовуватимуть правопросвітницькі заходи, а також прийматимуть звернення про отримання безоплатної вторинної правової допомоги (представництво інтересів у суді), допомагатимуть з доступом до електронних сервісів Мін’юсту. Упродовж квітня-липня нинішнього року проходив відкритий конкурс з відбору керівників бюро правової допомоги.

Залишити коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Translate »