Виїзний прийом Центру правової інформації та консультації ГО «Простір молоді»

В липні юристи Центру провели чергові виїзди та відвідали села Волосянку, Верховина-Бистра та Ужок Великоберезнянського району. Виїзні прийоми здійснювалися згідно з попередньою домовленістю із головою Великоберезнянської районної ради Ярославом Шукалем та нашими партнерами з Ужгородського місцевого центру БВПД.

Як правило, мешканці гірських сіл зверталися з майновими та земельними питаннями. Одним із найбільш актуальних питань було призначення субсидій селянам. Деякі громадяни зазначали, що подавали документи для її призначення ще в лютому, а відповіді досі нема. У зв’язку з численними зверненнями юристи Центру відвідали управління праці та соціального захисту населення Великоберезнянської райдержадміністрації, де вдалося вирішити проблемні питання та обговорено подальшу співпрацю задля уникнення подібних ситуацій у майбутньому. Як виявилося, не всі сільські ради вчасно подають до управління соцзахисту інформацію, яка необхідна для призначення субсидії (насамперед це стосується інформації про кількість зареєстрованих у будинку осіб). Задля уникнення типових проблем та оперативнішого вирішення призначення субсидій будуть проводитися роз’яснювальні роботи з працівниками сільських рад.

Також у перелічених селах юристами Центру спільно з Ужгородським місцевим центром БВПД проведено флешмоб, який мав на меті доведення до відома населення краю актуальної інформації про порядок призначення субсидій. Зокрема керівником Центру Віталієм Дацюком спільно з нашою партнерською організацією ГО «Спілка медійників Закарпаття» були розроблені інформаційні бюлетені «Все про субсидії у запитаннях і відповідях». Ці інформаційні бюлетені в рамках вуличного флешмобу були розповсюджені між мешканцями гірських сіл. При цьому всі бажаючі безпосередньо на вулиці могли отримати необхідну консультацію юриста.

Детальна інформація про діяльність Центру правової інформації та консультації ГО «Простір молоді»
донесена до голів та секретарів відповідних сільських рад, мешканців даних населених пунктів.

Залишити коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Translate »