Юрист центру правової інформації та консультації провів тренінг по правам людини

В рамках проекту«Доступна та якісна правова допомога в Україні»  голова ГО «Простір молоді» Сюсько Микола провів тренінг про права людини для школярів Костринської ЗОШ Великоберезнянського району.

Під час тренінгу було висвітлено поняття та історію походження прав людини, розглянуто як реалізуються права людини в різних куточках світу та яким чином можна  скористатися нашими правами, а в разі порушення захистити їх, тобто розглянуто основні механізми захисту прав людини.

В ході тренінгу застосовувалися методи неформальної освіти. Це − групові обговорення де кожен мав можливість висловити свою думку щодо важливості реалізації прав людини у сучасному суспільстві, а також дебати, де учасники змогли на практиці подискутувати про права людини. Таким чином школярі покращили свої теоретичні знання на практиці, зрозумівши, що права лю дини це − вагомий чинник розвитку людини як особистості.

Права людини є надзвичайно важливими для  розвитку суспільства та держави. Своєчасне та вичерпне вирішення проблем реалізації та гарантування прав  людини на сучасному етапі є важливим для формування громадянського суспільства в Україні.

Залишити коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Translate »