Юристи центру правової інформації та консультації активно займаються правоосвітньою діяльністю

 У рамках проекту «Безоплатна правова допомога для гірських громад Великоберезнянщини» виконується за підтримки Проекту «Доступна та якісна правова допомога в Україні», що впроваджується Канадським бюро міжнародної освіти та фінансується Міністерством міжнародних справ Канади, та Програмної ініціативи «Права людини та правосуддя» Міжнародного фонду «Відродження» керівник центру правової інформації та консультації ГО “Простір молоді” Дацюк Віталій провів лекцію по правам людини під час районної олімпіади з правознавства у Великоберезнянській ЗОШ І-ІІІ ст.

В ході лекції було порушено актуальні питання, які стосуються насамперед знання та розуміння власних прав, усвідомлення того, як саме можна їх захищати, а також проаналізовано стан захисту прав людини в Україні. В кінці відбулася цікава і жвава дискусія, де школярі мали змогу поставити запитання лектору, які їх цікавлять.

Таким чином учні змогли краще зрозуміти, що права людини надзвичайно важливі у сучасному суспільстві, і кожен з нас має право на захист своїх прав з боку держави.

Залишити коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Translate »