Простір молоді

Ми – ініціативна молодь, яка хоче побудувати сильне громадянське суспільствo в Україні. Разом ми утворюємо команду рівних особистостей, яких поєднують знання, таланти та інтереси, що допомагають створювати продукт, корисний для суспільства.

Наша організація

Утворена 20 травня 2014 року в м.Ужгород. Основна наша діяльність зосереджена в Ужгороді та громадах Закарпаття, але багато ініціатив ми реалізуємо також і в західних областях України Карпатського регіону (Львівщина, Прикарпаття та Чернівці).

Місія

це створення сильного молодого суспільства в Україні, де кожен має змогу вільно розвивати свою особистість, використовуючи широкий обсяг ресурсів та можливостей, приносячи тим самим користь собі та оточенню.

78464733_2814129241985165_4212762240429850624_n
яяяяяяяыфайячац

Цінності організації:

Відкритість та прозорість. Ми відкриті для усіх молодих, активних людей в Карпатському регіоні, усі наші проєкти – публічні. Ми прозоро звітуємо про реалізовані проекти та використані ресурси.

Проактивність. Лідерство та активна життєва позиція є запорукою розвитку організації та її членів. Ми підтримуємо залученість молоді та закликаємо молодих людей бути максимально проактивними у своїй роботі та у громадах.

Патріотизм. Уся наша робота побудована задля розвитку людського потенціалу, Закарпатського регіону та держави України. Своїми діями ми створюємо країну можливостей, у якій молодь хоче жити та розвиватись.

Відповідальність. Ми розуміємо, що будь-яка, людина, а особливо з активною життєвою позицією, має бути відповідальною за власні дії та вчинки – це запорука її свідомості та незалежності. Ми навчаємо та пропагуємо відповідальність у своїх членів та у проєктах, що реалізовуємо.

Сталий розвиток. Дотримання принципів сталого розвитку є одним із пріоритетів організації. Відповідальне споживання сьогодні, заради потреб майбутнього є основою наших вчинків та дій.

Партнерство. Ми відкриті до співпраці з молоддю, молодіжними організаціями, громадськими об’єднаннями, органами влади та міжнародними партнерами.

Рівні можливості. Дотримання та поширення рівних можливостей серед молоді та громадськості.

Новини

На Закарпатті провели перший тренінг у рамках програми UPSHIFT

14-17 вересня в Ужгороді відбувався перший тренінг інноваційної молодіжної програми UPSHIFT. 10 команд з усієї області (Ужгорода, Виноградова, Свободи, Сваляви, Берегова, Синевира, Голятина та Ясіня), …

Читати далі →

Крок до згуртування ВПО в Імстичево

Третя історія успіху… Світлана Біюн з Енергодара. До Імстичова приїхала 1 вересня 2022 року. За освітою – учителька. Увесь рік проводила уроки онлайн. Проте не …

Читати далі →

У Тячівській громаді для тих, хто постраждав внаслідок війни, діє проєкт “Опора”

Продовжуємо розповідати історії пошуку себе в новому місці, що мотивують. Свою опору для відновлення знайшла Олена Волохань. Жінці довелося тікати з дитиною з рідного Краматорська …

Читати далі →

У селищі Ясіня проводять курси шиття для ВПО

Переродження ідей в ефективні проєкти, які націлені на залучення внутрішньо переміщених осіб до життя громад Закарпаття. Яна Чебаненко вже півтора року живе на Закарпатті. Сама …

Читати далі →

Гуманітарна допомога ВПО

ГО «Простір молоді» у співпраці з Diputación Provincial de Cáceres продовжує активно допомагати ВПО, котрі перебувають на Закарпатті і не тільки. У межах проєкту «Підтримка …

Читати далі →

СТАРТУВАВ ДРУГИЙ НАБІР МЕНТОРІВ НА ПРОГРАМУ UPSHIFT

Дитячий фонд ООН (ЮНІСЕФ) разом з ГО «Простір молоді» відкриває другий набір менторів для роботи з молоддю у Закарпатській області. UPSHIFT — це глобальна програма …

Читати далі →

Ми працюємо задля

Розвитку та зміцнення молодіжної політики

Місцевого економічного розвитку

Відновлення України

 Партнери