Тендер на відбір постачальника з проведення поточного ремонту

Громадська організація «Простір молоді» запрошує Вас прийняти участь у тендері на відбір постачальника з проведення поточного ремонту трьох кімнат Солоненської комунальної лікарської амбулаторії, що знаходиться за адресою: 70021, Запорізька область, Запорізький район, Павлівська громада, село Солоне, вулиця Миру, 21 (Амбулаторія с. Солоне) в рамках проєкту “Support to Ukrainian municipalities to provide humanitarian aid and restore basic services to internally displaced persons and local population affected by war in the western part of Zakarpattia and the southeastern parts of Dnipro and Zaporizhia, Ukraine”


Послуги – проведення поточного ремонту трьох кімнат (48 м2) Солоненської комунальної лікарської амбулаторії, що знаходиться у у Запорізькій області, Запорізькому районі, село Солоне, вулиця Миру, будинок 21 (згідно переліку і характеристик Додатку 1).

Місце надання послуг – 70021, Запорізька область, Запорізький район, Павлівська громада, село Солоне, вулиця Миру, будинок 21 (Амбулаторія с. Солоне).

Термін надання послуг –  послуги мають бути завершені до 10 вересня 2024р. включно.

Кінцевий термін надання пропозицій 28 червня 2024 р. включно.

До участі у тендері запрошуються суб’єкти підприємницької діяльності, які здійснюють свою діяльність без ПДВ, належним чином зареєстровані за законодавством України, мають відповідні КВЕДи та можливість надати оригінали супровідних документів з печаткою (за наявності)підписом (рахунок-фактура, накладна/ акт виконаних робіт), а також мають відповідну кваліфікацію та досвід роботи мінімум 2 роки.

 Для участі у тендері учасник повинен надати наступні документи:

  • Заповнену форму комерційної пропозиції, що знаходиться у Додатку 2, завірену підписом уповноваженої особи та печаткою (за наявності);
  • Скановану копію Витягу з Єдиного державного реєстру юридичних осіб, фізичних осіб – підприємців та громадських формувань;
  • Скановану копію Витягу з реєстру платників єдиного податку із зазначенням видів діяльності;
  • Описаний у довільній формі і підтверджений досвід роботи (мінімум 2 роки).

Ключовими критеріями для відбору є:

  • Вартість робіт без ПДВ;
  • Цінова пропозиція;
  • Можливість безготівкової оплати;
  • Кваліфікація та досвід роботи.

Адреса для надання пропозицій: повний пакет документів подається у сканованому вигляді (формат PDF) на електронну адресу організації youthspaceukraine@gmail.com з темою «Тендерна пропозиція на відбір надавача послуг для проведення поточного ремонту амбулаторії у с.Солоне» або оригіналами за адресою: 88018, м. Ужгород, вул. Швабська, 12 Б, 4 поверх.  

Контактна особа для запитань: Богдан Репинець, +38 099 083 048 0, youthspaceukraine@gmail.com

Залишити коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Translate »