Проєкти
Мета програми – залучення молоді до відновлення України через реалізацію молодіжних обмінів, спрямованих на відновлення громад, розвиток молодіжної політики та національне єднання.
Мета проєкту – надати можливість, завдяки міжнародному обміну студентів, молоді з різних країн відчути життя в новій країні. Студенти мають можливість отримати знання про культуру, розвинути рівень володіння іноземної мови та налагодити міжкультурні стосунки, занурившись у новий спосіб життя.
Мета проєкту – сприяти боротьбі з викликами та покращенню ментального здоров’я молодих людей в Україні та 12 країнах Європи. «MEET» має на меті розбудову потенціалу для зміцнення ментального здоров’я молоді у формальних і неформальних освітніх установах.
Мета проєкту – підтримка підприємництва та працевлаштування молодих жінок-переселенок в ЄС, з метою покращення їх соціального та економічного становища. Проєкт сприяє подоланню гендерного розриву в підприємництві та допомагає в постконфліктній реабілітації через віртуальні заходи з розвитку потенціалу. У реалізації проєкту беруть участь шість партнерів з Вірменії, Кіпру, Молдови, Італії, України та Сербії.
Мета проєкту – покращити реагування молодіжних працівників, лідерів та інших організацій і осіб, які працюють з молоддю, на потреби молоді в кризових ситуаціях та сприяти розширенню її прав і можливостей.
Мета проєкту – надати молоді й підліткам навички 21 століття та ресурси, щоб визначити проблеми своїх громад та запропонувати інноваційні рішення цих проблем. У Закарпатській області було реалізовано 3 хвилі програми. Разом із молоддю з різних регіонів Закарпаття втілили 30 мініпроєктів.
Мета проєкту – надання підтримки шелтерам в яких проживають ВПО, закупівля продуктів гігієни та продуктів харчування.
Мета проєкту – залучення молоді до відновлення України. Надання можливості юнакам та дівчатам зробити свій внесок у відбудову країни, знайомство молоді з Україною та однолітками з різних областей.
Мета проєкту – відновлення простору для молоді під час проведення молодіжних обмінів між громадами по всій Україні. Організація цікавих та пізнавальних тренінгів для учасників.
Мета проєкту – покращення рівня послуг для внутрішньо переміщених осіб, зменшення їхньої вразливості, підвищення згуртованості та інтеграції у середовище Ужгородської громади через надання соціально-психологічної підтримки.
Мета проєкту – сприяння інтеграції та соціалізації внутрішньо переміщених осіб у громадах, надання експертної та грошової підтримки громадським та волонтерським ініціативам у регіоні.
Мета проєкту – закупівля та встановлення рентгенівського обладнання у Дубівській лікарні Закарпатської області.
Мета проєкту – створення та запуск навчальної лабораторії для ромів у Закарпатській області.
Мета проєкту – створення унікального, цілісного, конкурентоспроможного культурного туристичного продукту-бренду через популяризацію пам’ятки архітектури національного значення палацу-фортеці графів Телекі, проведення ряду фестивалів та створення культурно-мистецького простору «Містечко майстрів» у Довжанській громаді.
Мета проєкту – відкриття чотирьох молодіжних хабів у Солотвинській, Невицькій, Батівській та Вільховецькій ОТГ, взаємообмін досвідом та комунікація між молоддю різних куточків Закарпаття.
Мета проєкту – відкриття молодіжних хабів в чотирьох містах (Перечин, Виноградів, Іршава, Тячів) та розбудова потенціалу представників місцевої молоді.
Мета проєкту – розбудова мережі малих міст Закарпатської області, втілення програми розвитку та громадської участі в цих містах.
Мета проєкту – посприяти залученню якнайширшого кола громадськості міста та міської влади Ужгорода до взаємодії на різних майстернях через конструктивний діалог та спільне напрацювання ініціатив, які потім будуть втілені в життя.
Мета проєкту – допомогти представникам німецької, ромської та української молоді більше дізнатися про культуру одне одного та виявити стереотипи, які ускладнюють співпраці. Впровадити декілька спільних проєктів.