Проєкти

Мета проєкту – покращити рівень послуг для внутрішньо переміщених осіб, зменшити рівень їх вразливості, підвищити рівень згуртованості та інтеграції ВПО у середовище Ужгородської громади, через надання соціально-психологічної підтримки на базі Ужгородського інтеграційного центру. ​

Метою даного проєкту є надання підтримки шелтерам в яких проживають ВПО, закупівля продуктів гігієни та продуктів харчування.​

Створення мережі молодіжних інтеграційних центрів​

Дозволило розвинути 4 молодіжні центри в Закарпатській, Івано-Франківській, Львівській та Чернівецькій областях та розбудувати потенціал представників місцевої молоді.​

Проєкт передбачав відновлення простору для молоді, молодіжні обміни між громадами по всій Україні, цікаві та пізнавальні тренінги для учасників проекту.​

Ця діяльність посприяла інтеграції та соціалізації внутрішньо переміщених осіб у громадах також було надано експертна та грошова підтримка громадських та волонтерських ініціатив у регіоні.

Передбачає закупівлю та встановлення рентгенівського обладнання у Дубівській лікарні Закарпатської області.

Проєкт передбачає створення та запуск навчальної лабораторії для ромів у Закарпатській області.

Передбачає створення унікального, цілісного, конкурентоспроможного культурного туристичного продукту-бренду через популяризацію пам’ятки архітектури національного значення палацу-фортеці графів Телекі, проведення ряду фестивалей та створення культурно-мистецького простору «Містечко майстрів» у Довжанській громаді.

Дозволили розвинути 8 молодіжних хабів в Закарпатті та розбудувати потенціал представників місцевої молоді. Дані проєкти були профінансовані проектом міжнародної технічної допомоги «Зміцнення громадської довіри» (UCBI), що фінансується Агентством США з міжнародного розвитку (USAID).

Розбудова мережі малих міст Закарпатської області, втілення програми розвитку та громадської участі у даних містах.

Організація одноденного фестивалю-ярмарку на якому дієві громадські організації та волонтерські рухи змогли себе представити ширшій аудиторії. Також, захід мав вплив через залучення якнайширшого кола громадськості міста та міської влади Ужгорода до взаємодії на різних майстернях через конструктивний діалог та спільне напрацювання ініціатив, які потім були втіленні у життя.

Під час заходу представники німецької, ромської та української молоді більше дізналися про культуру один одного та виявили стереотипи, які ускладнювали їм раніше мати ефективнішу співпрацю, а також було прописано декілька спільних проектів, які найближчим часом будуть реалізовані.

  1. Запустили діяльність 4-х Молодіжних інтеграційних центрів у кожному регіоні. Молодіжні інтеграційні центри (МІЦ) розпочали свою діяльність у 4-х регіонах західної частини України, а саме: Ужгороді, Львові, Івано-Франківську та Чернівцях.
  2. Провели базові тренінги, а також наставництво та підтримка ефективного управління центром.
  3. Провели літній кемп “Молодь змінить Україну”.
  4. Провели більше 100 заходів для молоді.
  5. Реалізували 12 міні-проєктів (по три на регіон) у кожному регіоні реалізації проєкту.
  6. Залучили до заходів більше 2000 молодих людей.