Проєкти
Мета проєкту – відкриття чотирьох молодіжних хабів у Солотвинській, Невицькій, Батівській та Вільховецькій ОТГ, взаємообмін досвідом та комунікація між молоддю різних куточків Закарпаття.
Мета проєкту – залучення молоді до відновлення України. Надання можливості юнакам та дівчатам зробити свій внесок у відбудову країни, знайомство молоді з Україною та однолітками з різних областей.
Мета проєкту – покращення рівня послуг для внутрішньо переміщених осіб, зменшення їхньої вразливості, підвищення згуртованості та інтеграції у середовище Ужгородської громади через надання соціально-психологічної підтримки.
Мета проєкту – надання підтримки шелтерам в яких проживають ВПО, закупівля продуктів гігієни та продуктів харчування.
Створення мережі молодіжних інтеграційних центрів “ЗАХІД”
Мета проєкту – підвищення рівня згуртованості, національної єдності та зменшення вразливості внутрішньо переміщеної молоді шляхом створення мережі молодіжних центрів співпраці в Закарпатській, Львівській, Івано-Франківській та Чернівецькій областях.
Мета проєкту – відновлення простору для молоді під час проведення молодіжних обмінів між громадами по всій Україні. Організація цікавих та пізнавальних тренінгів для учасників.
Мета проєкту – сприяння інтеграції та соціалізації внутрішньо переміщених осіб у громадах, надання експертної та грошової підтримки громадським та волонтерським ініціативам у регіоні.
Мета проєкту – закупівля та встановлення рентгенівського обладнання у Дубівській лікарні Закарпатської області.
Мета проєкту – створення та запуск навчальної лабораторії для ромів у Закарпатській області.
Мета проєкту – створення унікального, цілісного, конкурентоспроможного культурного туристичного продукту-бренду через популяризацію пам’ятки архітектури національного значення палацу-фортеці графів Телекі, проведення ряду фестивалів та створення культурно-мистецького простору «Містечко майстрів» у Довжанській громаді.
Мета проєкту – відкриття молодіжних хабів в чотирьох містах (Перечин, Виноградів, Іршава, Тячів) та розбудова потенціалу представників місцевої молоді.
Мета проєкту – розбудова мережі малих міст Закарпатської області, втілення програми розвитку та громадської участі в даних містах.
Мета проєкту – організувати одноденний фестиваль-ярмарок на якому дієві громадські організації та волонтерські рухи змогли себе представити ширшій аудиторії. Посприяти залученню якнайширшого кола громадськості міста та міської влади Ужгорода до взаємодії на різних майстернях через конструктивний діалог та спільне напрацювання ініціатив, які потім будуть втілені в життя.
Мета проєкту – допомогти представникам німецької, ромської та української молоді більше дізнатися про культуру один одного та виявити стереотипи, які ускладнювали ефективній співпраці. Підписати декілька проєктів, які спільно організовуватимуться.